Новини

Кадрові ротації місцевої влади від ВО "Свобода"

З ким перемагати "данєцких"?

(за матеріалами газети "Репортер")

Мало які держави можуть похвалитися таким попитом на депутатство, як Україна. Бо в нас у депутати різних рівнів балотуються всі: підприємці, чиновники, студенти, медики, освітяни, навіть пенсіонери. І попри те, що обранці міської чи обласної ради працюють виключно на громадських засадах (без зарплати), вибори щоразу демонструють величезний ажіотаж на мандати. Наприклад, на останніх виборах на кожен округ в Івано-Франківську припадало приблизно по 20 кандидатів. Що вони шукають у громадській роботі? Де межа між служінням громаді та особистими інтересами?

   

влада знову підвищила вартість проїзду

Економічна політика держави спрямована на доведення до зубожіння власного народу та перетворення його на мовчазну робочу силу для олігархів. Але не відстає від центральної влади і наша місцева. Хоча переважна більшість представників депутатського корпусу області є представниками "своїх патріотів". Особливо в питанні підвищення цін і тарифів для населення.

   

Тягнибок підписав угоду з дяволом

Тягнибок підписав документи із дияволом?

Думка експерта (передрук з сайту «Острів Галичина»)

Лідер "Свободи” Олег Тягнибок посів 37-ме місце серед найвпливовіших українців за рейтингом журналу ”Фокус”. За минулий рік його ”вага” зросла на 150 пунктів. Перед Тягнибоком у списку розмістилися міністр освіти Дмитро Табачник, заступник глави Адміністрації президента Андрій Портнов і бізнесмен Віктор Нусенкіс.

   

Крок до об’єднання.

Четвер, 09 грудня 2010, 10:18

 

Відкриття громадської приймальні Володимира  Ар’єва, яка співпрацюватиме із соціальною програмою «Народний адвокат»...

8 грудня, до Коломиї завітали народні депутати України Володимир Ар’єв та Микола Катеринчук. Приводом стало відкриття громадської приймальні В. Ар’єва, яка співпрацюватиме із соціальною програмою «Народний адвокат»...