Навчання в Європейських вузах

У Кембриджському університеті (Великобританія) на постійній основі відкривається Українська програма

Українську мову і культуру вчитимуть у найпрестижнішому британському університеті

У Кембриджському університеті (Великобританія) на постійній основі відкривається Українська програма, в рамках якої студенти зможуть вивчати українську мову і культуру.

Про це повідомив професор Департаменту славістики Кембриджського університету Саймон Франклін.

   

освіта

Магістратура за напрямком “Міжнародні відносини” – Вища Школа Менеджменту, Варшава


Програма “Європейська освіта” та Вища Школа Менеджменту, м. Варшава оголошують набір студентів у магістратуру за напрямком “Міжнародні відносини”
Магістратура за напрямком “Міжнародні відносини” – 4 семестри, стаціонар та заочна форми, вартість року навчання – 3600 pln (близько 8700,00 грн).
Основні вимоги до студентів з України: 
завершена освіта рівня бакалавр або магістр за напрямками: міжнародні відносини, економіка, політологія, соціологія, журналістика, культурознавство, філологія;
наявність дійсного закордонного паспорту станом на 15.08.2010 року;
проходження базового курсу польської мови до моменту відїзду на навчання (початок навчання – 01 жовтня 2010 року)
Перелік дисциплін, що вивчаються протягом навчання у магістратурі (в дужках вказано семестр, у якому вивчається дисципліна):
Теорія міжнародних відносин (1)
Економіка розвитку (1)
Міжнародна безпека (1)
Міжнародний захист прав людини (1)
Міжнародна політика (1)
Міжнародна охорона середовища (2)
Міжнародні фінансові ринки (2)
Міжнародні господарські трансакції (2)
Глобалізація та регіоналізація (3)
Міжнародні прогнозування та моделювання (3)
Господарське право Європейського Союзу (4)
Спеціальні предмети (2, 3, 4)
Магістерські семінари (2, 3, 4)


Магістратура за кордоном: додаткові вступні кампанії за обраними напрямками.

Програма "Європейська освіта" у співпраці з партнерськими ВНЗ за кордоном оголошує додатковий набір на навчання на освітньому рівні "Магістр" за наступними напрямками та спеціальностями:

Вища Школа Економіки,м. Бидгощ (WSG):

Напрямок: туризм та рекреація
спеціальності: 
управління в готельному бізнесі та гастрономії
фізична культура та управління спортом
подвійний диплом Master of Tourism and Development

Напрямок: Економіка
Спеціальність: Міжнародна торгівля

Вища Школа Суспільно-Природничих наук ім. Вінсента Поля, Люблін (WSSP):

Напрямок: Туризм та оздоровлення

Спеціальність:
Готельний бізнес та гастрономія
Обслуговування туристичного бізнесу

Вища Школа Менеджменту, м. Варшава (WSM):

Напрямки:
Адміністрація
Менеджмент
Міжнародні відносини

Основні вимоги до абітурієнтів:
наявність завершеної освіти відповідного рівня (диплом бакалавра чи магістра)
початковий рівень володіння польською мовою
наявніть діясного закордонного паспорту станом на 15.08.2010 року


За інформацією:
http://www.euroosvita.info/index.php?m=news&d=view&nid=107

   

Школа євроінтеграції

Написав Administrator Четвер, 08 липня 2010, 12:01

Українську молодь до ЄС готують у Літній школі з євроінтеграції

Київ – Українська молодь готова до вступу в Євросоюз. Таку думку висловив на прес-конференції президент Європейського форуму Альпбаха, колишній віце-канцлер Австрії Ергард Бусек. Нині (05.07.2010) в Києві, у рамках Форуму Альпбаха триває робота Літньої школи з євроінтеграції, учасники якої знайомляться з юридичними та економічними основами інтеграції до Євросоюзу. 

Європейський форум в Альпбасі часом називають «австрійським Давосом». Маючи на меті збереження європейської культури, форум започаткував зокрема щорічну Літню школу з євроінтеграції. Цього року літня школа – вперше в Україні.

За словами президента Європейського форуму Альпбаха, колишнього австрійського віце-канцлера Ергарда Бусека, літня школа – це можливість для молоді зі Східної Європи дізнатися більше про Євросоюз. «Нам потрібні випускники цього курсу – адже насправді бракує людей, які знаються на європейському законодавстві, на євроінтеграції в цілому. Наша мета – розвинути діалог, сприяти кращому розумінню тих проблем, із якими стикається молодь тієї чи іншої країни», – наголошує він.

Україні потрібні реформи

Ергард Бусек запевняє, що Україна дуже важлива для Європи. Проте, на думку австрійського політика, задля вступу до ЄС потрібна не лише підтримка країн-членів, але й численні реформи всередині держави. «Нині Україна – в процесі перетворень, проте їх можна здійснювати активніше, – зауважує він. – Однак вже зараз можу сказати: я щиро вражений тому, з яким ентузіазмом молоде покоління українців дивиться у бік Європи».

Колишній заступник міністра закордонних справ, а нині експерт Центру Разумкова Валерій Чалий зазначає, що Україна повинна стрімко розвивати відносини з ЄС, проте робити це варто не лише через Брюссель. «Останні зміни, що відбуваються, нові закони, які ухвалюють, випадки обмеження свободи зібрань та свободи слова – це не той стиль, який потрібен нам для поглиблення відносин із ЄС в цілому та Австрією зокрема. Сьогодні є вірогідність повернутися до такого собі авторитарного режиму – навряд чи це той вибір, якого потребує молодь», – зауважив пан Чалий.

Європа повинна знати більше про Україну

Надзвичайний і повноважний посол Австрійської Республіки в Україні Маркус Вукетич наголошує, що наразі Австрія посідає п’яте місце за обсягом інвестицій в Україні, а українсько-австрійські відносини сьогодні – на високому рівні. Проте, за словами посла, цього не скажеш щодо деяких інших країн-членів ЄС, і якраз в цьому напрямку Україні слід працювати. «Часом Європі бракує знань про Україну. Тому проведення будь-яких міжнародних форумів, зустрічей повертають Україну в поле зору Євросоюзу», – каже посол.

Навчання у Літній школі з євроінтеграції триватиме до 9 липня, а вже у серпні в австрійському Альпбасі відбудуться симпозіуми, зокрема з важливих політичних та економічних питань, якими останній рік живе Європа.

   

Польські і словацькі ВНЗ запрошують українських абітурієнтів

В четвер 17.06.2010 року в офісі Івано-Франківської обласної організації „Європейської партії України” відбулася презентація програми „Європейська освіта” за участю офіційного представника програми, директора ТОВ „Інвест Фінанс Компані” Олександри Тарнавської, яку організували активісти прикарпатської молодіжної організації "Молодіжний європейський рух".

   

освіта в Старій Європі

Увага! Відкрито в новому вікні. | Друк |

 

Нікого не треба переконувати, що після навчання в престижних зарубіжних навчальних закладах шанси знайти престижну роботу і зробити прекрасну кар'єру надзвичайно зростають.

Однак, мало хто зважується здійснити свою мрію, помилково вважаючи, що навчання за кордоном лише для обраних і щоб вчитися в іноземному навчальному закладі треба мати якісь надприродні здібності. Насправді, все далеко не так. Сьогодні таке навчання можуть дозволити собі багато хто. Найголовніше - не помилитися з вибором країни та ВНЗ, в якому ви будете навчатися.

   

навчання в Польщі

Увага! Відкрито в новому вікні. | Друк |

Актуальне інтерв'ю  з Президентом Польського освітнього Фонду "Перспективи"

Вальдемар Сівінські

Вузи Польщі визнали Україну пріоритетним напрямом співпраці

Як повідомляє УКРІНФОРМ дні польських університетів у рамках проекту "Study in Poland" будуть організовані 22-27 березня у трьох українських містах - Харкові, Донецьку і Дніпропетровську. Про програму проведення цього заходу і перспективи співпраці України і Польщі у сфері освіти в інтерв'ю кореспондентові УКРІНФОРМу розповів президент Польського освітнього Фонду "Перспективи" Вальдемар Сівінські.

- Харків, Донецьк і Дніпропетровськ - чому саме ці міста обрані для проведення Днів польських університетів?

- Польські вузи визнали Україну пріоритетним напрямком співпраці. Ми дуже зацікавлені в академічних контактах, а також у розвитку студентської мобільності та програм обміну. Недавно в Києві ми проводили Польсько-український академічний форум. Зараз організовуємо Дні польських університетів у трьох важливих для нас містах - Харкові, Донецьку і Дніпропетровську. Захід проводимо там, оскільки рівень класичних і технічних університетів у цих містах дуже високий. У Харкові і Донецьку також проходитимуть футбольні матчі на Євро-2012. Сподіваємося, що організація такого заходу дасть змогу на новому рівні налагодити співпрацю між українськими і польськими вузами, оскільки в майбутньому ми плануємо дуже багато спільних проектів. Разом набагато легше вигравати гранти від Європейського Союзу на освіту і наукові проекти.

- У чому полягає проект "Study in Poland", у рамках якого проводяться Дні польських вузів?

- "Study in Poland" - це програма, яка існує вже декілька років. Освітній фонд "Перспективи" реалізує її спільно з Конференцією ректорів польських вузів (KRASP) у багатьох країнах. Зокрема, в Україні фонд тісно співпрацює з Клубом мерів, бере участь у міжнародних виставках, спільно з КПІ відкрили українсько-польський центр у Києві. Раніше ми вже здійснювали декілька освітніх проектів у західних областях. Зараз нашим пріоритетом є східна Україна, оскільки економічне й політичне значення східної частини сьогодні суттєво зросло. Ми розширюємо свою діяльність і залучаємо до співпраці нових партнерів. Тому й вирішили приїхати до Харкова, Донецька і Дніпропетровська з делегацією - представниками 17 польських вузів, зустрітися з керівництвом українських учбових закладів і молоддю, зацікавленою навчатися у Польщі.

- Про що цікаве для себе можуть дізнатися українські студенти та учні шкіл, які відвідають презентації польських вузів у трьох містах?

- Перш за все - це достовірна інформація про вищу освіту в Польщі. Представники польських гуманітарних і технічних вузів розкажуть про пропозицію своїх навчальних закладів - освітні програми, вартість навчання, умови прийому до вузів, проживання, можливість влаштуватися на роботу і програми навчання англійською і польською мовами.

- Чи йтиме мова про можливості отримання стипендії на навчання у Польщі?

- Звичайно. Представники більшості університетів, які беруть участь у презентаціях, ознайомлять відвідувачів заходу зі своїми пропозиціями стипендій для українців. Кращі студенти також можуть розраховувати на додаткові кошти, наприклад, на проживання. Досить багато інформації на цю тему можна дізнатися і на спеціально підготовленому сайті "Study in Poland": www.studyinpoland.pl/ukraine. Запрошую всіх зацікавлених його відвідати.

- Скільки студентів з України зараз навчається у Польщі?

- Українці становлять найбільшу групу серед іноземних студентів у Польщі. Їх близько трьох тисяч. Польських студентів в Україні значно менше. Ми б хотіли змінити таку диспропорцію. Саме тому Варшавська політехніка вже зараз пропонує своїм студентам можливість навчатися (на добровільних умовах) на курсах української мови.

- Програмою Днів польських вузів також передбачено зустрічі на рівні керівництва університетів Польщі та України. Про що йтиметься на запланованих "круглих столах"?

- Перш за все, ми маємо намір обговорити питання поліпшення якості освіти в наших країнах і надбання загального досвіду в цій сфері. Європейський Союз всіляко підтримує такі освітні програми, як TEMPUS, Erasmus Mundus, 7 Рамкова програма. Ми б хотіли, щоб якомога більше українських і польських вузів у цих програмах брали участь. Окрім цього, ми зацікавлені у співпраці в науковій і культурній сферах, а також у бізнесі. Адже хороша кооперація виходить саме у тих людей, які добре знайомі, знають країну сусіда, вільно в ній почуваються і люблять своїх колег і друзів. Українські студенти, які вчилися у Польщі, стають нашими послами в Україні. І навпаки - кожен поляк, який вчився в Україні, стає вашим послом у нас, у Польщі. Наше завдання - щоб таких послів було якомога більше.

- Велике спасибі за інтерв'ю.