Україна і ЄС

Розпуск верховної ради неможливий

Написав Administrator П'ятниця, 25 листопада 2011, 09:40

Розпуск ВР неможливо

http://youtu.be/G5s8_b7TU3c

   

Нас порівнюють уже з Білорусією?!

Четвер, 29 вересня 2011, 06:59

 

Європейці почали ставити Україну в один ряд з Білорусією через знищення владою Януковича демократичних досягнен.

Останні кримінальні процеси над екс-посадовцями, особливо суд над екс-прем'єром України Юлією Тимошенко будуть розглянуті на   саміті "Східного партнерства" сьогодні в Варшаві.

Про це повідомила "Інтерфаксу" офіційний представник голови зовнішньополітичної служби ЄС Майя Коц'янчіч.

   

ЄС попереджає владу про недопустимість вибіркового правосуддя

Виборче використання правосуддя в Україні може негативно вплинути на ратифікаційний процес після підписання Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

Про це заявив глава представництва Євросоюзу в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра в понеділок у Києві, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Ми ведемо переговори про Угоду про асоціацію. Вони дуже важливі для Брюсселя та Києва. У той же час виникають серйозні ризики через вибіркове використання правосуддя", - сказав він.

   

Саміт в Ялті: прогнози євроінтеграції

Міжнародний форум Ялтинська європейська стратегія (YES) має багато в чому визначити температуру нинішніх відносин між Україною і Європейським Союзом, особливо враховуючи зауваження з боку представників ЄС стосовно питань судових процесів проти представників української опозиції.

Про це йдеться у коментарі директора компанії персонального та стратегічного консалтингу Berta Communications Тараса Березовця.

   

Міжнародна правозахисна організація засуджує дії української влади проти політичних опонентів

Президент Freedom House Девід Кремер вважає, що українська влада використовує судову систему, аби переслідувати своїх опонентів.

Про це він заявив в інтерв’ю "Українському тижню".

Зокрема, Кремер відзначив, що з огляду на усі справи, які розслідувалися проти Юлії Тимошенко, створюється враження, що нинішнє керівництво держави має намір будь-що її засудити.

   

проблеми євроінтеграції

Стівен Пайфер «Через згортання демократії Україна втрачає простір для маневру у відносинах з Росією»

Президент України Віктор Янукович заявляє, що не поступиться суверенітетом України у переговорах з Росією. Про це він заявив під час перебування у Донецьку. Але західні експерти вважають, що внутрішня політика президента у напрямку згортання демократії зменшує можливості України для маневру у відносинах з Росією. Про це в інтерв’ю «Голосу Америки» заявив колишній посол США в Україні, а нині старший експерт Інституту імені Брукінґса Стівен Пайфер.

   

проблеми євроінтеграції

Що дійсно важливо для відносин України з ЄС

 

Андреас Умланд, доцент кафедры политологии Киево-Могилянской академии, редактор книжной серии "Советская и постсоветская политика и общество", Германия, для УП

 

Первая половина 2011 года в отношениях Украина-ЕС принесла партнерам и успехи, и неудачи. Так, переговоры сторон касательно соглашений о свободной торговле и ассоциации стабильно продолжаются. В то же время Европа с тревогой наблюдает за происходящим внутри страны, фиксируя риски для становления демократии и правового государства.

   

Про проект нового виборчого кодексу

Європейський вісник

ПАРЄ: Українська влада не хоче обговорювати виборчі правила з іншими

Українська влада не бажає обговорювати з політичними силами проект виборчого кодексу. Про це заявила співдоповідач ПАРЄ з моніторингу по Україні Марієтта де Пурбе-Лундін за підсумками її візиту в Україну, передає прес-служба ПАРЄ.

   

Росія хоче зірвати угоду Києва з ЄС про зону вільної торгівлі.

Європейський вісник

 

Дилема для Януковича: європейські стандарти чи дешевий газ для олігархів (європейська преса)

Росія відчайдушно хоче втягнути Україну у своє коло і зірвати угоду Києва з ЄС про зону вільної торгівлі. «Україна ж, як завжди, розкачується в дві сторони і намагається «доїти двох корів»...

Провідні європейські видання інформують, що «Москва намагається притягнути до себе Україну дешевим газом» і попереджають про наміри Росії через комбінацію з так званою «газовою картою» утримати Україну у своєму колі. А деякі газети висловлюють сумніви щодо готовності українських стадіонів до проведення футбольної першості Європи – Євро-2012.

   

Досвід Грузії

Написав Administrator Четвер, 07 квітня 2011, 10:59

Doing business in Georgia

В той час як в Україні проходять масові акції протесту проти нового Податкового кодексу, багато підприємців припиняють свою діяльність, збільшується відтік інвестицій з реального сектору економіки, у Грузії спостерігається абсолютно протилежна картина.

   

Більше статтей...

Сторінка 1 з 7