Кушлик Олександр Петрович

Кушлик Олександр Петрович, народився 10 січня 1975 року в м. Івано-Франківську.

В 1992 році закінчив ЗОШ №4. З дитинства займався спортом. В армії захищав честь Прикарпатського військового округу.

По звільнені з рядів армії вступив до Івано-Франківського медичного коледжу та здобув освіту медика. З 1995 року працював в державній медичній академії.

З 2004 року активно займався громадською діяльністю, координував роботу асоціації приватних перевізників м.Івано-Франківська. З його ініціативи в серпні 2008 року було організовано страйк таксистів проти підвищення цін на пальне, а в грудні 2009 року організовано страйк проти намірів депутатів міськради підняти ставки на єдиний податок.

З 2008-2012 р. був помічником народного депутата Верховної Ради України – Миколи Катеринчука.

19 грудня 2009 р. став головою Івано-Франківської обласної організації «Європейська партія України», лідером якої є народний депутат України – Микола Катеринчук. В цьому ж році за його сприяння в області запрацювала соціальна програма «Народний адвокат» в м.Івано-Франківськ.

В 2010 році  балатувався у депутати в Івано-Франківському одномандатному мажоритарному виборчому окрузі №45 з виборів депутатів Івано-Франківської обласної ради.

В лютому 2010 року очолив Лігу богатирів Івано-Франківщини та організував разом з Василем Вірастюком міжнародний богатирський турнір в м.Трускавці.

В 2010 році закінчив Прикарпатський національний університет ім. В.Стефаника та здобув вищу економічну освіту, спеціальність – облік та аудит. Паралельно здобував кваліфікацію спортивного арбітра по футболу , забезпечував суддівство в матчах І-ї ліги області та молодіжної ліги України.

В 2012 р. здобув ліцензію кваліфікації «С» тренера Івано-Франківської обласної федерації по футболу.

В 2013 р. навчався в UEFA B LICENCE  м. Києва та отримав ліцензію кваліфікації «В» тренера по футболу.

З 2014 р здобув ліцензію кваліфікації «А», навчаючись  в UEFA B LICENCE  м. Києва, за допомогою якої має право здійснювати тренування по футболу в 54-х країнах світу.