Кузюк Руслана Михайлівна

Кузюк Руслана Михайлівна, народилася 22 червня 1991 року в місті Бережани Тернопільської області. З 2008 року проживає у місті Івано-Франківськ. Громадянка України, одружена.

З вересня 1997 року до червня 2008 року навчалася у ЗОШ №3 міста Бережани Тернопільської області, де одержала атестат про повну загальну середню освіту.

У 2008 році поступила до Івано-Франківського факультету Національного Університету «Одеська юридична академія», юридичний факультет на денну форму навчання. У червні 2013 року успішно склала державні іспити та отримала вищу освіту за спеціальністю «Правознавство», спеціалізація «Прокуратура та слідство», освітньо-кваліфікаційний рівень «магістр».

З січня по березень 2013 року проходила переддипломну (виробничу) практику у Івано-Франківському міському суді Івано-Франківської області.

У  2013 року вступила та стала членом партії «Європейська партія України».

З квітня цього ж року набувала практичних навичок у громадській організації «Народний адвокат» Івано-Фраківської обласної організації політичної партії «Європейська партія України» та водночас виконувала обов’язки секретаря політичної партії.

З листопада 2013 року по 2014 рік займала посаду юриста за трудовим договором у суб’єкта підприємницької діяльності.

У 2016 році почала займатись підприємницькою діяльністю у місті Івано-Франківськ.

З 2019 року, як член Івано-Франківської обласної організації Європейської  партії України активно працювала на волонтерських засадах в обласному штабі Анатолія Гриценка, кандидата в президенти України.