З Днем незалежності!

Дорогі галичани!

Історія нашого народу – це суцільна боротьба за незалежність. Упродовж віків за неї було покладено мільйони життів. І от в 1991 році ми її отримали. Якось несподівано і доволі просто. Не стало Радянського Союзу, і наша державність впала на нас, як манна небесна.Тоді ми раділи. Сподівались на значні перспективи, які надає незалежність. Однак досвід показав: те, що не виборене всім народом, легко втрачається. І зараз ми бачимо, що незалежність країни – цілком формальна. Так, ми маємо кордони і армію, свій прапор і гімн, однак ми залежимо від злочинної влади, корупції, репресій, загального невігластва. Нашу країну розкрадають ті, хто не пов’язує з нею свого майбутнього.

Я вважаю, що боротьба за незалежність країни триває. Мільйони з нас мріють, аби Віктор Янукович і Партія регіонів назавжди пішли із влади. Хочуть, щоб зростав добробут кожної української сім’ї, а не лише президентської. Аби ми мали гідні пенсії і зарплати, соціальні гарантії і захист, політичні і особисті права. Аби у нас була робота, а у дітей – майбутнє.

Гідний рівень життя і впевненість у майбутньому – це і є незалежність України та кожного громадянина. Ось із таким святом я хотів би вас привітати, дорогі вінничани. І сподіваюсь, що невдовзі привітаю. Майбутні вибори – це наша нагода поборотися за таку можливість. Тож я йду на вибори, аби змінити владу в країні!

Я знову висуваю свою кандидатуру по 13-му мажоритарному округу. Своєму рідному округу. Саме жителі Калинівського, Козятинського і Хмельницького районів зробили мене політиком у далекому 2002 році. Я це пам’ятатиму завжди.

Я йду під знаменами Об’єднаної опозиції, яка запросила мене до своїх лав задля спільної боротьби з мародерським режимом. З мого боку це було зважене рішення. Один у полі – не воїн. Коли суспільство цього потребує, потрібно шукати однодумців. Я їх знайшов.

Анатолій Гриценко, В’ячеслав Кириленко, Юлія Тимошенко, Арсеній Яценюк і сотні інших, хто належить до Об’єднаної опозиції, – всі налаштовані ініціювати імпічмент для Віктора Януковича. Якщо на цих виборах ми отримаємо достатню кількість голосів, аби сформувати більшість у парламенті, то не буде необхідності чекати 2015 року, аби переобрати президента. Ми відправимо президента у відставку одразу після виборів!

Сьогодні перед кожним українцем стоїть вибір: або заплющити очі на те, що коїться в країні,або скористатись шансом – і усунути Партію регіонів від влади. І я вірю, що ваш вибір буде правильним. За вашої підтримки ми здолаємо мародерський режим і дамо країні шанс на заможне майбутнє.

Я вважаю, що справжня незалежність народиться тоді, коли в протистоянні добра і зла переможе добро. А щоб перемогти, потрібно боротись, а не здаватись. Незалежність потрібно завоювати. Хоча б для того, щоби зло не поставило своєї зухвалої крапки в цій боротьбі. Я вірю в свій народ. Вірю, що боротьба за незалежність всіх поколінь українців врешті-решт сягне успіху.

Микола Катеринчук,