Микола Катеринчук: поки буде Азаров - майдани будуть постійними

Новини обласної організації

 

Відбулася прес-конференція лідера Європейської партії України Миколи Катеринчука на тему: «Плата за ганебну Податкову реформу - відставка уряду Миколи Азарова»

Микола Катеринчук: "поки буде Азаров - майдани будуть постійними..."

Ветувавши новоприйнятий Податковий кодекс і врахувавши вимоги підприємців в новому податковому законодавстві, влада не виконала усіх вимог протестуючих підприємців, -- переконаний лідер Європейської партії України, народний депутат України Микола Катеринчук.

 

 

 

 

„Європейська партія України вчергове вимушена заявити, що так звана Податкова реформа - фактично провалена. Часткове задоволення інтересів малих підприємців, що вилилося в збереження існуючих правил, не забезпечило гарантії тим, хто працює за спрощеною системою оподаткування. Зовсім не зрозуміло, якою буде їх доля через два-три місяці. Ініційована Президентом підготовка нового податкового законодавства для малого та середнього бізнесу знову відбувається за закритими дверима і тими ж самими людьми, які готували й злощасний Податковий кодекс. Відтак немає ніякого сумніву щодо змісту цього законодавства – нічого позитивного людям воно не принесе.”- переконаний лідер європейців Микола Катеринчук.

„Разом з тим, ми не можемо заперечувати того факту, що застосування Януковичем права вето до Податкового кодексу - це перемога підприємців. Однак мусимо нагадати, що вето – це тільки одна з вимог мітингувальників. – наголосив Микола Катеринчук - Друга вимога – притягнення до відповідальності всіх тих, хто розбурхав суспільство й вивів людей у морози на всі майдани країни. Йдеться, насамперед, про прем’єр-міністра Миколу Азарова, віце-прем’єра Сергія Тігіпка та голову Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва Михайла Бродського. В іншому випадку ми мусимо підтримати ініціативну групу підприємців щодо проведення всеукраїнського референдуму про відставку парламенту, уряду і Президента.”

Саме ці вимоги, зі слів лідера Європейської партії, були висунуті учасниками спільного мітингу підприємців та представників політичних сил.

Європейська партія України вважає, що чинна влада вже достатньо себе скомпрометувала і заслуговує на жорстку реакцію зі сторони суспільства.

Ми підтримуємо рішення підприємців, котрі впродовж багатоденних мітингів протесту проти нових податкових правил окрім економічних вимог вдалися й до політичного підтексту акцій. Коли влада не чує вимог простих людей, вона має нести політичну відповідальність за власні дії, а саме - піти у відставку. Якщо цього не роблять добровільно, знайдуться ті хто їм допоможе це зробити.

«З відставкою Азарова, -- стверджує М. Катеринчук, -- багато проблем вирішиться. Поки буде залишатись Азаров, майдани будуть постійними, в Україну не прийде жодної копійки інвестицій, а Уряд продовжуватиме політику окозамилювання».

Прес-служба Івано-Франківсько організації Європейської партії України