відбулася рада обласної організації Європейської партії України

В неділю 28 грудня відбулась Рада обласної організації політичної партії «Європейська партія України» на якій підведено підсумки виборчої кампанії до місцевих органів влади, а також обговорено подальшу діяльність організації.

Від імені лідера «Європейської партії України» Миколи Катеринчука подяками від партії нагороджено голову Долинської районної організації Андрія Скубу та голову Косівської районної організації Романа Шкрібляка за активну політичну позицію під час виборів до органів місцевого самоврядування та отримані результати.

 

«Ми досягли результатів лише через постійну роботу з виборцями. В кожному селі Долинського району ми проводили агітаційні міроприємства впродовж вересня-жовтня, організували висування партійців та громадських активістів у депутати сільських, селищних, міської та районної рад, забезпечили участь наших представників у виборчих дільницях. Хорошу підтримку нам надав лідер партії Микола Катеринчук, яких відвідав Долину і деякі села району в передвиборчому турі. І люди нас обрали. П’ять місць в Долинській районній раді та два в місті Долині. Зараз активно утворюємо фракцію європейців у районній раді, ведемо переговори з іншими демократичними і патріотичними силами району щодо налагодження роботи рад. Наші депутати готові впроваджувати програмні принципи європейців» - запевнив голова Долинської районної організації Андрій Скуба.

«На Косівщині вибори були дуже важкими. Нам вдалося провести агітаційну кампанію лише в районному центрі та великих косівських селах. Найбільше дивує позиція окремих «демократичних сил», які фактично працювали на партію влади. Ще до оголошення результатів стало зрозуміло, що наші голоси спробують «поділити» між собою провладні партії. Членів виборчих комісій нам вдалося забезпечити лише в третині від їх кількості. Але організатори знайшли «законну підставу». Набравши 3,1 відсотка голосів виборців ми не отримали мандата через те, що виборча квота була на десяток голосів вища. Вдалося отримати лише один мандат в Косівській міській раді в мажоритарному окрузі. Тепер будемо розвивати партійні осередки в селах району, щоб на наступні вибори бути більш готовими» - запевнив голова Косівської районної організації Роман Шкрібляк.

 

Партійці обговорили і низьку організацію виборів в окремих партійних організація області. Найгірша ситуація виявилась в місті Калуші та Верховинському районі. Через слабку організацію роботи виборчих штабів та відсутність належної агітації деякі районні і міські організації «спостерігали вибори», а не брали в них участь.

Увагу партійці приділили роботі соціальної програми «Народний адвокат» під час виборчої капманії. Більшість керівників партійних організацій зауважували, що така важлива соціальна допомога незабезпеченим громадянам під час кампанії перетворилась на просто безкоштовну юридичну допомогу усім бажаючим, що не дало очікуваного результату у вигляді додаткових голосів виборців. Щоб продовжувати належну соціальну допомогу малозабезпечиним громадянам вирішено ініціювати створення окремої громадської правозахисної організації «Народний адвокат», яка зможе залучати до своєї роботи волонтерів з інших політичних сил та не бути заполітизованою.

 

Прес служба обласної організації «Європейської партії України»