європейці вшанують жертв голодомору

 

Наша партія постійно і наполегливо підтримує прийняття закону про визнання голодомору рядянської влади в Україні спланованою акцією проти українського народу. Згідно офіційної інформації, що на сьогодні стала доступною громадкості, лише протягом 1932-33 рр. окупаційна влада «совєтів» знищила більше 3-х мільйонів вільних і незалежних селян України, а за даними слідства було визначено, що втрати українців у частині ненароджених становлять 6 мільйонів 122 тисячі осіб.

Тоталітарна влада свідомо і сплановано знищувала носіїв українського вільнодумства. Адже саме вільні і незалежні селяни були ворогами тоталітарного  комуністичного режиму Леніна-Сталіна. Саме вони становили небезпеку  авторитаризму вождів.

Наша партія засуджує ганебну позицію партії регіонів та її сателітів, щодо невизнання голодомору геноцидом української нації. В той час, коли 24 держави світу визнали український голодомор геноцидом українців, а більше 60-ти відсотків українців підтримують прийняття відповідного закону - ці сучасні «ленінці-сталінці», в догоду російським шовіністам, заперечують встановлені факти. Така позиція явно українофобська та прислужницька.

Бог помилував Галичину в той час.  Але сучасні  регіоналівські окупанти та їх прислужники можуть привести і нас, галичан,  до знищення і вимирання. Податковим і трудовими кодексами, продажем землі і ресурсів краю московським олігархам…

Івано-Франківська обласна організація політичної партії «Європейська партія України»  поставить під жорсткий контроль дії новообраної влади і не допустить  новітнього голодомору для  галичан!

 

Голова виконкому обласної організації політичної партії «Європейська партія України»                                                            Михайло Труфан