Наслідки "посадки" Тимошенко відчують прості українці

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Субота, 24 грудня 2011, 16:48

Єжи Бузек: Довгострокові наслідки справи Тимошенко для відносин України та ЄС можуть бути руйнівними.

Про це заявив президент Європарламенту коментуючи рішення Апеляційного суду Києва, що залишив вирок екс-прем'єрові в силі.

"Я глибоко розчарований рішенням Апеляційного суду, що залишив у силі вирок колишньому прем'єр-міністру Юлії Тимошенко, яким її було засуджено до 7 років", - цитує Бузека сайт Тимошенко.

   

Чому я за вступ в ЄС!

Михайло Труфан: "Щоб зрозуміти різницю в якості життя європейців і українців треба подивитись на закони, які прийняли наші і їхні депутати за два останні роки. У них - для людей у нас - від людей. Там умови життя покращують - у нас погіршують. Ось чому з кожним днем люди більше й більше не довіряють нашій владі. Вона (влада) цинічно бреше про європейські досягнення, а фактично думає лише про власне збагачення, надуваючи мильну бульбашку для "лохторату" про европейські прагнення.  Фактично, держава перетворюється у апарат  контролю і тиску на громадянина з метою вичавити усе до останньої копійки, щоб перетворити громадянина на послушного і голодного раба, який за кусень хліба буде "лизати дупу своєму пану".

   

Виборча застава є порушенням прав людини

Народний депутат України, лідер Європейської партії України Микола Катеринчук звернувся до Європейського суду з прав людини із заявою стосовно порушення з боку держави у зв’язку із прийняттям нового Закону «Про вибори народних депутатів України». 

Зокрема Микола Катеринчук вважає, що «запровадження цим законом значного розміру виборчої застави є порушенням права на вільні вибори, гарантованого статтею 3 Протоколу № 1 до Конвенції з прав людини». «Наявність механізму неповернення застави кандидатам, зареєстрованим в одномандатних округах, окрім тих, хто обраний депутатом, є фактично «платою за участь у балотуванні», оскільки кошти спрямовуються до Державного бюджету. У такий спосіб влада намагається покращити свій фінансовий стан за рахунок громадян, які прагнуть реалізувати своє конституційне право на балотування у виборах», - стверджує заявник.

   

ЄС вкотре вимагає від Януковича демократичних змін

Підписання угоди про асоціацію між Україною та ЄС залежить від демократичних реформ в Україні.

Про це заявили за підсумками саміту Україна-ЄС керівники Євросоюзу Жозе Мануель Баррозу та Герман Ван Ромпей.

"Ми завершили політичну частину переговорів щодо угоду про асоціацію. Коли всі технічні деталі готові – можемо парафувати. Наступний процес –це підписання угоди та ратифікація", - сказав Ван Ромпей.

Він зазначив, що у спільній заяві президента Віктора Януковича та європейських керівників констатовано, що підписання та ратифікація угоди відбуватиметься в разі демократичних змін в Україні.

   

Рада обласної організації визначила провести звітно-виборну конференцію

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 19 грудня 2011, 16:06 Написав Administrator Неділя, 18 грудня 2011, 12:36

Звітно-виборна конференція обласного осередку "Європейської партії України" відбудеться до кінця року

Рада Івано-Франківської обласної організації "Європейської партії України" у суботу 17.12.2011 року визначила дату проведення звітно-виборчої обласної конференції партії.

Відповідно до Статуту партії перевибори керівних органів обласних осередків партії  відбуваються кожні два роки.

Місцем проведення обласної конференції визначено с.Вишків Долинського району.Квота для районних і міських організацій становить 1 чоловік від 10-ти членів партії. Конференція відбудеться 24.12.2011 року.

Прес-служба обласної організації ЄПУ

   

Ультиматум від Європейської партії України

Партія Миколи Катеринчука висунула Януковичу ультиматум - підписання угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Без альтернатив

Фоторепортаж зі з'їзду

 

У Києві відбувся VI з’їзду Європейської партії України «Українці – європейці! Україна – Європа!». Назва з’їзду та його зміст цілковито відповідали одне одному. Серед гостей були помічені побратими, як близькі так і не зовсім: Іллєнко Андрій (ВО «Свобода»), Юрій Кармазін (нардеп), Ірина Геращенко (нардеп), Едуард Зейналов (нардеп), Микола Рудьковський (СПУ), посол Грузії Григол Катамадзе, Євген Філіндаш («Народна влада») та Людмила Супрун (НДП). Список можна було б продовжувати. Та варто сказати, що з’їхалось на з’їзд 170 делегатов партії. З приватних бесід з ними так і не вдалося виловити когось замовного.

   

На голову Перегінська обрали європейця

Вітання з перемогою від однопартійців!

Громада селища Перегінське Рожнятівського району обрала нового селищного Голову - ним стала член "Європейської партії України" - Ірина Люклян.

Обласна організація політичної партії "Європейська партія України" щиро вітає Ірину Богданівну з перемогою. Бажаємо їй сил, наснаги і здоров'я в служінні громаді.  Чесно і добросовісно виконувати свої професійні обов'язки для покращення добробуту жителів рідного Перегінська.

"Європейська партія України" є молодою і новою політичною силою України, але довіра до її представників  з кожним днем зростає. І це, насамперед, є заслугою активних і сміливих людей, які не зважаючи на політичну апатію громадян, жорстку боротьбу між конкурентами та нерідко, брутальний тиск влади досягають перемог!

Хай щастить! Справами ми доведемо, що Україна-Європа, а українці - європейці.!

З повагою, голова виконкому Михайло Труфан

   

З'їзд Європейської партії України

«Українці – європейці! Україна – Європа!»

10 грудня 2011 року, 12:00 год. м.Київ, Будинок вчителя, вул.Володимирська, 57.

VI з’їзд Європейської партії України відбувається напередодні найважливішої для України події – Саміту Україна-ЄС. Вважаємо, що цей саміт, без будь-якого перебільшення, є українським рубіконом. Від того, яке буде прийняте рішення на Саміті залежатиме не тільки вирішення прагматичних питань на шляху до європейської інтеграції як Зона вільної торгівлі чи лібералізація візового режиму. Від цього рішення залежатиме чи відбудеться Україна як сучасна успішна європейська держава, чи увійдуть українці до спільноти європейських націй. Європа стає вибором кожного окремого українця та суспільства в цілому

   

Російський сценарій для фальсифікацій українських виборів

Європейські спостерігачі від ПАРЄ і ОБСЄ зафіксували порушення в ході виборів до Держдуми в Росії.


Серед порушень - вкидання бюлетенів на деяких виборчих дільницях і перешкоджання роботі спостерігачів, заявив представник ОБСЄ Петрос Ефімов.

"Основні принципи проведення виборів дотримувалися повсюдно, проте при підрахунку відзначався цілий ряд порушень, коли сама процедура підрахунку голосів порушувалася і був цілий ряд фактів серйозних вкидань бюлетенів у виборчі урни", - зазначив спостерігач.

   

Володимир Лукасевич: "Українції проголосували за незалежність України в 1991 році на всеукраїнському референдумі тому, що були проти комуністичних репресій та національного поневолення. А сьогодні проголосували б за незалежність знову тому, що проти диктатури Януковича та загрози зникненню всього українського".

   

Сторінка 10 з 34