З Днем незалежності!

Дорогі галичани!

Історія нашого народу – це суцільна боротьба за незалежність. Упродовж віків за неї було покладено мільйони життів. І от в 1991 році ми її отримали. Якось несподівано і доволі просто. Не стало Радянського Союзу, і наша державність впала на нас, як манна небесна.

   

Вітання з Днем Народження!

Івано-Франківська обласна організація Європейської партії України щиро  вітає з Днем народження Соколика Ігора Дмитровича та бажає йому міцного здоров'я, щастя та сімейного благополуччя. Бажаємо успіхів у бізнесі та політичній діяльності.

Бажаєм Вам життя прожити
Без сліз, без горя, без біди.
Нехай воно щасливим буде
Сьогодні, завтра і завжди!

Прес-служба обласної організації ЄПУ

   

Відкритий обласний фольклорний фестиваль бойків «БОЙКО-ФЕСТ»

Сьогодні 15 липня 2012 року відбувся  IV відкритий обласний фольклорний фестиваль бойків «БОЙКО-ФЕСТ».  Фестиваль проходив  у м.Рожнятів Івано-Франківської області. Гостинна і пісенна, багата на добрі здобутки у праці Бойківщина вітає Вас із цією знаменною подією в житті нашого краю. Рожнятівщина – чарівний куточок Бойківщини.

Відбувся святковий парад-хода учасників фестивалю, покладання квітів пам’ятним місцям фестивалю. Голова Івано-Франківської обласної організації «Європейська партія України» Кушлик О.П.  і голова Рожнятівської районної організації «Європейська партія України» Самілів Г.В. разом із всіма учасниками фестивалю здійснили урочисте покладання квітів.

Прес-служба обласної організації ЄПУ

   

Міжнародний день захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків.

Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

Івано-Франківська обласна організація «Європейська партія України» також не залишилася осторонь цього свята.

Організатор Олександр Кушлик.

 

   

Депутат Європарламенту: Україні потрібна ще одна Помаранчева революція

В Одесі пройшла міжнародна конференція «Ліберальна демократія в Україні. На шляху європейської інтеграції», організована Європейською партією України

«Договір про Асоціацію між Україною та ЄС, може бути ратифікований за умови проведення в Україні чесних і прозорих виборів. Для цього потрібна друга Помаранчева революція. На цих виборах мають панувати закон і правопорядок, не має бути підкупів. Вони повинні пройти чесно. Я закликаю Партію регіонів бути демократичними. Не потрібно підробляти ці вибори», - про це після завершення міжнародної конференції «Ліберальна демократія в Україні. На шляху європейської інтеграції» організованою Європейською партією України заявив президент Ліберального Інтернаціоналу, депутат Європарламенту Ханс ван Бален.

   

Відзначаємо День героїв України!

Косівські європейці провели автопробіг присвячений Дню Героя.

 

   

Акція, присвячена Дням Європи в Україні

26 травня 2012 року у парку ім. Т. Шевченко в м. Івано-Франківську о 12:00 Івано-Франківська обласна партійна організація Європейської партії України провела акцію, присвячену Дням Європи в Україні. Організатор Олександр Кушлик.

Прес-служба обласної організації.

 

   

З Днем Перемоги!

Шановні, дорогі, ветерани Великої Вітчизняної війни та усі, хто причетний до тих сурових подій!

Попри усі перипетії буденного політичного життя щиро вітаю вас зі святом Великої Перемоги! Цей день сьогодні викликає багато дискусій серед істориків, ми чуємо різні думки щодо подій у тій страшній війні. Але ніхто не може заперечувати вашого подвигу, коли ціною вашого здоров'я, ціною життя мільйонів людей, ціною життя ваших рідних і близьких ви здобули для нас мир і спокій. За це щирий вам уклін.

Особливо хочу подякувати Вам, ветерани Великої Вітчизняної війни, за стійкість і мужність. Пройшовши крізь спалахи вогняних років, Ви зуміли зберегти чистоту душі та помислів. Низький уклін Вам за подвиги в роки війни, пам'ять про них назавжди залишиться в серцях багатьох поколінь. Бажаю всім захисникам Вітчизни міцного здоров'я на довгі літа, мирного неба над головою, щастя, злагоди Вам і Вашим родинам.

Голова Івано-Франківської обласної організації

Європейської партії України

Олександр Кушлик

   

Франція чекає змін: новим президентом став соціаліст Франсуа Оланд

У другому турі президентських виборів у Франції, за останніми даними, кандидат від соціалістів Франсуа Олланд набрав трохи більше 51% голосів виборців. Міністр внутрішніх справ Франції Клод Геан офіційно оголосив про обрання Олланда президентом. Діючий президент Ніколя Саркозі набрав за результатами недільного голосування трохи менше 49%. Явка на виборах у Франції склала 81,25%.

   

05 травня 2012 року було проведено Раду Партії Івано-Франківської обласної організації «Європейська партія України»

05 травня 2012 року було проведено Раду Партії Івано-Франківської обласної організації «Європейська партія України». Під час засідання обговорювалася поточна політична ситуація в Україні, заслухані звіти голів районних та міських партійних організацій щодо загальної політичної ситуації в кожному районі. На нашу Раду Партії завітав голова виконкому Віталій Щербенко, що дало нам можливість обговорити питання про участь Європейської партії України у парламентських виборах 2012 року, також він повідомив, що Європейська партія України проводить переговори з опозицією, щодо об’єднання.

Прес-служба обласної організації ЄПУ

   

Сторінка 7 з 34