З днем незалежності

Сьогодні, в День Незалежності України, Івано-Франківська обласна організація «Європейська партія України» вітає усіх вас, хто своїми діями докладається до нашої спільної справи – розбудови нової європейської держави України. Сьогодні наше завдання, завдання усіх громадян України – зробити усе, аби наповнити незалежність нашої країни справжнім змістом, докласти максимум наших зусиль і снаги, аби наблизити пору розквіту України.І не має значення, де ми народилися, не має значення скільки нам років і якою мовою ми говоримо. Лише одне має вирішальне значення: наша спільна Батьківщина і наше спільне майбутнє. І тільки разом ми можемо його змінити на краще.

Дорогі земляки, шановні українці! Вітаємо всіх з святом. Нехай наші сім’ї завжди будуть  міцними й дружніми, такими, як наша велика вкраїнська родина – народ, столи повними, як переповнена щедрістю українська земля, свята – веселими, сусіди – доброзичливими, а друзі - щирими.

Мирного й чистого неба над головою й всіх земних благ! Зі святом Вас! Слава Україні

 

 

   

«Молодіжка» Івано-Франківської обласної організації «Єврпопейська партія України» провела пікнік на природі

6 липня 2013 року «молодіжка» Івано-Франківської обласної організації «Єврпопейська партія України» провела пікнік на природі . Пікнік було проведено за ініціативи членів «молодіжки», які організували і склали програму даного заходу, зібрали молодь. Під час відпочинку було обговорено  коло питань, які пов’язані з майбутніми ідеями культури молоді  для досягнення європейських стандартів. Крім цього,на природі  були проведені спортивні і інтелектуальні  ігри. Даний захід пройшов успішно, цікаво і водночас весело. Майбутня Наша мета – залучити більше молоді  до проведення таких акцій, оскільки молодь – це Наше майбутнє, майбутнє держави!

Прес-служба обласної організації ЄПУ

   

Прийміть щирі вітання з Днем Конституції України!

Бажаємо Вам щоб у своєму конституційному розвитку наша держава завжди дотримувалась норм та положень основного закону.Нехай демократичні засади, що були закріплені цим надзвичайно важливим документом стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожному громадянину нашої держави. Давайте сподіватися у краще майбутнє та разом створювати нову європейську державу. Бажаємо  успіхів і плідної праці на благо українського народу. Нехай це свято додасть Вам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Із святом Вас, дорогі співвітчизники!

Голова ІФ ОО «Європейська партія України» Кушлик О.

   

Європейська партія України провела Перший Партійний Табір

Європейська партія  України, в тому числі члени  Івано-Франківської обласної організації «Європейська Партія України» активно взяли участь і провели Перший Партійний Табір на тему: «Панельні дискусії про майбутнє Партії» з 15 по 16 червня 2013 року під Одесою(Затока). Участь у даному заході взяло близько 100 членів  партійних активістів, політтехнологи та громадські діячі, колеги з політичних партій країн-членів Євросоюзу. У ході зустрічі було обговорено коло першочергових проблем і завдань розбудови партійних осередків, перспективи та форми оновлення партійної структури та ідеологічні аспекти розвитку партії. Основна форма занять Партійного Табору полягала в системі вільних дискусій на обрані теми.

Прес-служба обласної організації ЄПУ

   

Європейська партія України проведе Перший Партійний Табір

Європейська партія України з 15 по 16 червня 2013 року на базі відпочинку під Одесою проведе свій Перший Літній Табір на тему: «Партійне будівництво в ліберальній перспективі». Члени Івано-Франківської обласної організації Європейської партії України підтримують дану ідею і активно візьмуть участь у Першому Літньому Таборі . Івано-Франківський осередок  готується до презентування обласної організації, а саме про  історію розвитку, поточну політичну ситуацію регіону та перспективи партійної розбудови.

Голова Івано-Франківської обласної організації
Європейської партії України Кушлик О.

   

Міжнародний день захисту дітей

1 червня – це Міжнародний день захисту дітей - найтепліше свято, яке тільки може бути. Початок літа, як початок життя, ідеально підходить для того, щоб знову і знову проявити любов до своєї дитини. Дитинство - це чудова пора сподівань та здійснення мрій.

Водночас це свято і дорослих - усіх тих, хто завжди поряд з дітьми, хто допомагає їм зростати, навчатися, пізнавати світ. Усміхнені личка, палаючі захватом очі, довірливі обійми маленьких рук - це те, задля чого ми живемо. Робити усе можливе, аби життя дітей було щасливим і безхмарним - всебічно підтримувати обдарованих, заохочувати здібних, розвивати особистість - святий обов'язок кожного з нас.

Забезпечувати дітей, підтримувати їх, захищати від гіркоти ранніх розчарувань – важливий обов’язок сім’ї та школи, влади та громадськості. Адже від нас, дорослих, залежить, як складеться її доля.

Нехай щедрість і милосердя наших сердець примножуються з кожним днем заради дітей, майбутнього України.

З повагою голова Івано-Франківської обласної організації Європейської партії України Кушлик О.

   

Мирний всеукраїнський марш протесту опозиційних сил «Вставай, Україно!»

18 травня 2013 року о 12:00 відбувся  мирний всеукраїнський марш протесту опозиційних сил «Вставай, Україно!» з центрального офіса Європейської партії України до Хрещатицької площі, Європейської площі, Софіївського майдану м. Києва, в якому взяли участь активісти  всіх обласних організацій Європейської партії України, в тому числі активісти Івано-Франківської обласної організації Європейської партії України під впливом Кушлика О.

Після маршу протесту в центральному офісі Європейської партії України (м. Київ, вул. Госпітальна, 12) було проведено конференцію. На даній конференції між головами обласних організації було проаналізовано нові перспективи розвитку партії внаслідок набуття повного членства Європейською партією України в ALDE Party – загальноєвропейській асоціації ліберальних партій.    Крім того, відбулася конференція Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молодіжний Європейський Рух», де буде визначено пріоритети розвитку молодіжного крила партії.

Прес-служба обласної організації ЄПУ

   

«Вставай, Україно»

Члени делегації Івано-Франківської обласної організації Європейської партії України візьмуть активну участь у мирному всеукраїнському марші протесту опозиційних сил «Вставай, Україно», який відбудеться 18 травня 2013 року о 12:00 з Європейської площі до Софіївського майдану м. Києва.

Активісти  обласної організації Європейської партії України відправляються у м. Київ за допомогою транспортних засобів - 17 травня 2013 року. Це свідчитиме про активність, єдність та чітку опозиційну спрямованість партії.

Прес-служба обласної організації ЄПУ

   

З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ!

Дорогі ветерани, воїни визволителі! У цей урочистий день дозвольте побажати Вам здоров'я та довголіття та привітати такими поетичними рядками:

"Колись історія назве,
Наш час народженням людини.
Бо поки серце в нас живе -
Ми не стояли на колінах."

Величне всенародне свято Перемоги уособлює собою Перемогу нашого народу над найтерпимішими силами зла і темряви, опорою яких був німецький фашизм. Перемога принесла мир, свободу і умови для життя та праці, врятувала світ від поневолення, створила передумови для вільного демократичного розвитку європейських країн. За Перемогу заплачено неймовірно дорогою ціною – десятками мільйонів життів наших співвітчизників, про що ми ніколи не повинні забувати. Земний уклін солдатам Перемоги, воїнам – визволителям, нашим ветеранам, які для нас є взірцем того, як потрібно любити свою, будувати державу, робити добрі справи для блага країни та народу. Щиро бажаємо усім вам міцного здоров’я, достатку і злагоди в родинах, мирного неба і квітучих весен над Україною!

 

Голова Івано-Франківської обласної організації
Європейської партії України
Кушлик О.П.

   

Христос Воскрес!

З відчуттям глибокої радості і від щирого серця поздоровляємо вас з Воскресінням Христовим, з Пасхою Христовою, і нехай панують у ваших серцях радість і душевний спокій! Нехай до Вашої оселі прийде здоров’я, любов, щастя, добробут, душа нехай світлішою стає, серце пламеніє любов’ю, а помисли стануть щирими та добрими. Всіх Вам земних благ!

Христос Воскрес!

Голова Івано-Франківської обласної організації
Європейської партії України
Олександр Кушлик

   

Сторінка 5 з 34