Наші жінки найчарівніші в Європі!

Дорогі жінки!

Щиро вітаємо вас зі святом Міжнародного Жіночого Дня!

Віки і тисячоліття світової історії осяяні вашою мудрістю та ніжністю, чарівністю та красою. І тільки завдяки вашій життєвій силі, насназі та довготерпінню з віку у вік продовжується рід людський на землі. Матір, сестра, кохана – жіночий першопочаток супроводжує нас до останнього подиху. І якщо краса порятує світ, то це буде ваша краса. Адже ви перетворюєте його на чарівну перлину, яку ми кладемо і довічно кластимемо до ваших ніг.

У цей святковий день бажаємо всім жінкам міцного добробуту, довічного щастя, шаленого кохання та постійного добробуту. І нехай виконуються найзавітніші мрії, адже бажання кожної жінки – закон, якому ми, чоловіки, з радістю коримося.

З повагою голова Івано-Франківської обласної організації

Європейської партії України

Олександр Кушлик


   

Руслан Чорнолуцький: Український законодавець не в змозі визначити місце прокуратурі в системі поділу влади

Четвер, 03 березня 2016, 12:45

«Після Революції Гідності гостро постало питання про відновлення довіри населення до органів влади. Були прийняті закони «Про відновлення довіри до судової влади в Україні», «Про очищення влади» та ін. Все це передбачає набір кадрів в новостворені органи прокуратури на підставі відкритих і прозорих конкурсних процедур. Однак призначення Шокіна розвіяло надії на швидкі результати від проведення реформи органів прокуратури », – про це у своєму блозі пише голова Одеської обласної організації Європейської партії України Руслан Чорнолуцький. – «Система дала бій реформаторам ще на стадії організації та проведення конкурсного відбору. Весь процес створення «оновлених» місцевих прокуратур перетворився в перетасування старої прокурорської колоди. Крім того, за багатьма з цієї колоди тягнеться корупційний шлейф і зловживання».

Фарсом вважає Руслан Чорнолуцький і реформування регіональних прокуратур. «Реформування регіональних прокуратур – також фарс, а не реформа. Замість нинішніх 638 районних прокуратур шляхом злиття вже створено 178 місцевих. Зберігається колишня корупційна система. З 930 кандидатів – нові люди в системі лише 16%. Якщо взяти до уваги думку екс-заступника генерального прокурора Касько, то замість реформованого органу ховається все те ж політичне опікунство, прямий і тотальний тиск на слідчих і прокурорів, навмисна професійна деградація», – написав юрист.

На думку голови Одеської міської організації «проблема прихована в тому, що український законодавець не в змозі визначити місце прокуратури в системі поділу влади». «Пов’язано це з тим, що в Конституції України не визначено місце прокуратури в системі органів державної влади. Здобувши державну незалежність, Україна так і не змогла позбутися від найодіозніших рис тоталітарної радянської системи, перш за все, щодо місця і функцій прокуратури, і перенесла їх у нові суспільно-політичні часи і умови», – наполягає Руслан Чорнолуцький.

Прес-служба Європейської партії України

   

Прийміть наші найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Прийміть наші найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим.Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам і Вашій родині добро, мир і достаток. Бажаємо, щоб у новому році Ви зробили все те, про що так давно мріяли. Віримо, що у новому році Ви відчуєте турботу з боку колег, тепло друзів та близьких. Щастя Вам, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших бажань. З Новим 2015-м Роком та Різдвом Христовим!

Прес служба обласної організації ЄПУ

   

Прикарпатські військові вирушають на Схід із волонтерськими пайками

Місцеві добровольці лікарі, спортсмени та підприємці, серед них також члени Європейської партії України зібрали кошти для речей першої необхідності та закупили для Національної гвардії з Івано-Франківська найнеобхідніші речі. Відтак воякам передали 17 розвантажувальних жилетів для зберігання військового спорядження, 6 радіостанцій, цигарки і предмети гігієни.

Суму коштів, яку зібрали, волонтери категорично відмовилися назвати. Мовляв, це не питання щедрості й вихваляння, а справа честі й підтримки земляків.

Прес служба обласної організації ЄПУ

   

Міжнародний День захисту дітей

Сьогодні Міжнародний День захисту дітей. В цей день кожен повинен задуматися і подивитися на дітей, які поруч. Кожен повинен зробити для своєї дитини свято. Це свято потрібне, щоби люди звернули увагу, подивилися, що поруч є діти з їхніми проблемами і потребами. Ми робимо свято, щоби послухати дітей та інколи в них повчитися.

Нехай щедрість і милосердя наших сердець примножуються з кожним днем заради дітей, майбутнього України.

З повагою голова Івано-Франківської обласної організації

Європейської партії України

Кушлик О.


   

Вибори Президента України 2014

Вибори відбулися у всіх областях України. Терористи погрожували нам терактами, вбивствами, викраденням членів комісій та спостерігачів. Але, не дивлячись ні на що, було забезпечине вільне і демократичне волевиявлення громадян. Згідно з даними обробки 90,01% протоколів в електронному вигляді за позафракційного народного депутата Петра Порошенка проголосували 54,22% виборців, який впевнено перемагає на виборах Президента України 2014 року.

Окрім цього, вибори до Верховної Ради по округу № 83 в Івано- Франківську виграв Олександр Шевченко. Нагадаємо, ЦВК призначила проміжні вибори в Раду по одномандатному округу № 83 на 25 травня 2014 р. в зв'язку з достроковим припиненням повноважень обраного в цьому одномандатному виборчому окрузі нардепа - Олександра Сича у зв'язку з його призначенням на посаду віце-прем'єр-міністра України .

Прес служба обласної організації ЄПУ

   

День Європи у Івано-Франківську!

17 травня члени Івано-Франківської обласної організації «Європейська партія України» відзначали День Європи у м.Івано-Франківськ. Його офіційне відкриття відбулося на Вічевому майдані, в самому центрі міста. На святі відбувались спортивні конкурси, вікторини та круглі столи. Крім цього, сотні виконавців найрізноманітніших музичних стилів збиралися разом у центрі свого міста, щоб заграти й заспівати людям власну музику.

День Європи в Україні відзначається у третю суботу травня. Цей День жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту. Відзначимо, що Україна - єдина країна, не член Європейського союзу, що відзначає це свято на державному рівні.

Прес служба обласної організації ЄПУ

   

Олександр Шевченко зустрівся з молодіжним активом Івано-Франківська

В травні кандидат у народні депутати по 83-му виборчому округу (м.Івано-Франківськ) Олександр Шевченко зустрівся з молодіжним активом Івано-Франківська. Серед учасників “круглого столу” – представники різних громадських організацій, зокрема представники молодіжної організації «Європейська партія України» під керівництвом голови обласного осередку – Олександра Кушлика, представники  різноманітних творчих шкіл тощо. На зустрічі обговорювалися проблеми молоді. Серед основних побутових проблем -  пошук житла та працевлаштування. Відтак, нерідко намагаються самотужки започатковувати різноманітні соціальні проекти. Молодь – це основна рушійна сила змін у суспільстві. Відтак, для її розвитку необхідно створити сприятливий клімат. Як законодавчий, так і соціальний.

Також у молодіжному активі Прикарпаття говорилось про потребу створення спеціального молодіжного Центру. Ініціатива появи такого молодіжного осередку обговорювалася місцевою владою і активістами ще декілька років тому. Втім, реалізації даної потреби  так і не досягалася.

Прес служба обласної організації ЄПУ

   

Зустріч з представниками місцевих служб таксі

На початку травня директор ТК «Буковель» Олександр Шевченко зустрівся з представниками служб таксі м.Івано-Франківськ. Зокрема, серед них були присутні представники та голова обласного осередку Європейської партії України – Олександр Кушлик. На зустрічі говорили про франківські дороги, що не витримують жодної критики. Також у розмові з представниками служб таксі та представниками Європейської партії України йшлося і про податкову та дозвільну систему. Водії нарікають, що аби отримати всі необхідні документи треба оббити не один чиновницький поріг. Подолати корупцію та існуючу систему, за словами О.Шевченка, можна лише за підтримки самих перевізників та за їхньої ініціативи.

Прес служба обласної організації ЄПУ

   

Шановні захисники Вітчизни!

Прийміть сердечні поздоровлення до свята Дня захисника Вітчизни від імені Івано-Франківської обласної організації «Європейська партія України», її партійців та від мене особисто.

Захищати свою Вітчизну – це державний обов’язок кожного громадянина нашої країни. І всі, кому знайома нелегка військова служба, розуміють важливість цього патріотичного обов’язку. Завдяки Вам, захисники Вітчизни, ми можемо спокійно та впевнено жити, працювати, виховувати дітей, тому що знаємо – в скрутну хвилину Ви з мужністю станете на захист рідної країни!

Особливо хочу подякувати Вам, ветерани Великої Вітчизняної війни, за стійкість і мужність. Пройшовши крізь спалахи вогняних років, Ви зуміли зберегти чистоту душі та помислів. Низький уклін Вам за подвиги в роки війни, пам’ять про них назавжди залишиться в серцях багатьох поколінь.

Бажаю всім захисникам Вітчизни міцного здоров’я на довгі літа, мирного неба над головою, щастя, злагоди Вам і Вашим родинам.

 

Голова Івано-Франківської обласної організації

Європейської партії України

Олександр Кушлик

   

Сторінка 2 з 34