Новини

Народний адвокат ефективно працює в Долинському районі

З серпня 2010 року в Долинському районі розпочав роботу «Народний адвокат». Адреса громадської приймальні знаходиться м. Долина по вул. Грушевського, 11. Організував і забезпечив діяльність соціальної програми Миколи Катеринчука "Народний адвокат" керівник виконкому районної організації "Європейської партії України" Андрій Скиба.

"Для того, щоб громадяни могли відчувати себе захищеними і могли захищати свої права в суді і державних органах їм необхідно надати кваліфіковану юридичну допомогу. Ми відкрили "Народний адвокат" для людей, роз'яснюємо їм їхні права, допомагаємо подати заяву чи скаргу до суду чи до державної установи." - говорить Андрій Скиба.

Жителі міста Долини і Долинського району можуть отримати безкоштовну кваліфіковану юридичну допомогу. Прийом громадян здійснюється у вівторок, четвер та п'ятницю з 15.00 год. до 18.00 год. В інші дні здійснюються виїзні прийоми в населених пунктах Долинського району.

Прес-служба Долинської районної організації "Європейської партії України"

 

Верховинський "народний адвокат" відзначив річницю діяльності

Середа, 11 серпня 2010, 09:38

Верховинська організація "Європейської партії України" розпочала свою діяльність у березні 2009 року, а приймальна "Народного адвоката" для мешканців Верховинського району розпочала свою діяльність з липня минулого року.

"Найбільш проблемні питання, що турбують мешканців гірських населених пунктів стосуються соціального захисту пенсіонерів, отримання ними державної допомоги, присвоєння статусу "Діти війни", відшкодування державою збитків, завданих в наслідок надзвичайних ситуацій  та стихійних лих. Ми намагаємось допомогти усім громадянам, які до нас звертаються, готуємо звернення  до органів місцевого самоврядування, допомагаємо складати скарги і позовні заяви, але іноді доводиться  і відмовляти, особливо, якщо просять представляти інтереси заявників в судових інстанціях. Адже народні адвокати - це підтримка соціально незахищених громадян,  а їх в  нашому гірському районі значна більшість". - говорить голова Верховинської районної партійної організації Наталя Нємцова.

Всього за минулий рік народними адвокатами Верховинського району надано допомогу близько 300-м громадянам. В тому числі, підготовлено і направлено до судів 87 позовних заяв про відшкодування неотриманих сум пенсій "дітям війни".

Прес-служба Верховинської районної організації "Європейської партії України"

 

У Рожнятові освячено приймальню "Народного адвоката"

Під час свого приїзду в Івано-Франківську область депутат Верховної Ради України, лідер "Європейської партії України" Микола Катеринчук прийняв участь у освяченні приміщення громадської приймальні "Народного адвоката" та партійного офісу в смт.Рожнятів - районного центру області.

Священнодійство здійснив настоятель місцевого храму Вознесіння Христового отець Володимир, який в своїй проповіді научав, що добра справа стає успішною лише тоді, коли її благословить Господь. Хто з вірою в Господа розпочинає - тому Господь і допомагає.

   

про роботу "Народного адвоката"

Останнє оновлення на Понеділок, 12 квітня 2010, 19:23 Написав Administrator П'ятниця, 09 квітня 2010, 23:40

Соціальна програма  "Народний адвокат", що почала втілюватись на Прикарпатті з вересня минулого року підбила підсумки своєї правозахисної діяльності за півріччя. Станом на 01.04.2010 року приймальні "Народного адвоката" діють у пяти містах області м.Івано-Франківськ, м.Коломия, м.Косів, смт.Богородчани, та смт.Рожнятів. Незабаром розпочнуть працювати приймальні в м.Галичі та м.Калуші.

 

В Івано-Франківську відкрито громадську приймальню «Народний адвокат»

Останнє оновлення на Неділя, 14 березня 2010, 13:20 Написав Administrator Четвер, 03 вересня 2009, 00:00

7 серпня 2009 року відбулося відкриття громадської приймальні соціальної програми «Народний адвокат» в м. Івано-Франківськ. Протягом серпня  юристами було надано безоплатну правову допомогу 239 заявникам.

   

Сторінка 2 з 3