Наші публікації

думка про євроінтеграцію

Друга холодна світова війна?

...Нам варто нарешті усвідомити, що увесь процес євроінтеграції України, який нібито розпочався із набуттям Незалежності, був лише гарною казочкою для звичайних людей та пустопорожніми балачками влади. Ніякої Євроінтеграції не було, немає і, скоріш за все, ніколи не буде. А в нинішній ситуації - (коли державою загалом керують відверто проросійські сили, які вже святкують перемогу на місцевих виборах у більшості областей України, а на заході держави більшість у місцевих радах належатиме «Свободі» - що також заперечує потребу євроінтеграції) - говорити навіть про віддалену перспективу повноправного, асоційованого чи будь-якого іншого членства нашої держави в ЄС взагалі смішно...

   

Європейський націоналізм чи "свободівський" ?

Підсилення "Свободи" є загрозою несвободи

У березні 2006 р. тодішній президент Франції Жак Ширак демонстрував, що таке націоналізм європейського зразка. Під час саміту ЄС він демонстративно встав і разом зі свитою полишив зустріч провідних підприємців, бурхливо висловивши невдоволення французькому представникові, який виголошував там промову англійською.

   

Економічна безпека в центрі уваги прикарпатських європейців

Останнє оновлення на Неділя, 19 грудня 2010, 12:39 Написав Administrator Середа, 20 жовтня 2010, 21:46

   

Закордонні українці можуть стати каталізатором змін, рушійною силою перетворення України на Країну Мрії

 

Українські емігранти та побудова Країни Мрії

На тлі випробувань, які зараз вкотре доводиться переживати українській державності, дедалі частіше і гучніше в громадському середовищі лунають звинувачення на адресу закордонних українців. Мовляв, утекли вони від реальності, а свою любов до Батьківщини можуть хіба що балачками доводити. Та й те, за тисячі кілометрів від рідних країв.

   

"Реформи" під прапором невігластва й цинізму

 

Закон про мови чи закон про нищення України?

Вони таки будуть «нову країну». Основні прикметні риси цієї країни вже вималювалися на екрані доби у популярному нині форматі 3D.

Це країна, де влада щоденно нехтує Конституцією. Це країна, де пересічні громадяни мають у кишенях усе менше грошей, а олігархи – все більші активи. Це країна, де історичну пам’ять формуватимуть ті, хто професійно нав’язував і нав’язує людям непам’ять, амнезію, забуття. Це країна, де випускають із тюрем злодіїв «у законі», де замовники вбивств журналістів та опозиційних політиків ходять на волі, де бандитові значно легше придбати зброю, ніж законослухняному громадянину.

   

Політичні емоції влади не відповідають реаліям або імпорт китайської моделі

«Китайський мур» будується навколо України?

В.Янукович відвідує китайський мур

Провладна преса, офіційні політологи, не кажучи вже про чиновників, навипередки демонструють велике захоплення наслідками візиту Президента України Віктора Януковича до Китаю. Мовляв, тепер в Україну прийдуть багатомільярдні китайські інвестиції та розпочнеться справжній економічний ренесанс завдяки співпраці з комуністично-конфуціянською «Піднебесною».

   

Влада, яка не має програми, починає зі зміни законів. Є. Сверстюк

Увага! Відкрито в новому вікні. PDF 

 

Безсоромна законодавча самодіяльність регіонів

Влада, яка не має програми, починає зі зміни законів. Згадаймо, що в «Історії одного города», а саме города Глупова, Салтиков-Щедрін виводить ряд градоначальників, які бачили, що закони у Глупові не діють, тому приходили зі своїми законами. Серед них був і проект «Об упразднении всех наук, с таким однако расчетом, чтоб российское государство в учености было впереди всех».

   

совок повертається

 

Нам роками імітують реформування держави

Совок повернувся! Забійник шахти ”Новодзержинська” Сергій Шемук із міста Дзержинська на Донеччині побив рекорд Олексія Стаханова. За зміну нарубав відбійним молотком 170 т вугілля — на 68 т більше, ніж знаменитий попередник. Коментуючи рекорд, директор шахти Анатолій Аксьонов каже: акцію провели в рамках трудової вахти, присвяченої 75-річчю Стахановського руху:— Виконуючи програму президента й уряду, ми намагаємося підняти престижність шахтарської праці саме такими рекордами.

Рекордсмена привітав президент Віктор Янукович...Повернення до радянської стилістики пропаганди відображає совкову сутність нашого політикуму, яку можна охарактеризувати словами ”імітація діяльності”. 

   

Націоналізм. Наукова розвідка.

Точка зору

Дещо про націоналізм. Теорія і практика./Урок ідеології/

Михайло Труфан

Проблема націоналізму та його теоретичних засад лежить в площині тих дослідницьких питань, якими цікавляться представники всіх гілок соціально-гуманітарних наук. А крім того, він є "фішкою" і для політичних партій та їх лідерів, оскільки, раз попри раз його гасла і ідеологічні конструкції використовують представники політичних сил щоб перемогти на виборах. Спробуємо розібратись з чим це пов'язано.

Насамперед, це пов’язано з впливом цього феномену на поведінку самої людини в суспільстві та на розвиток суспільства в цілому. І справді, ні одна людина, яка народилась у світі не може бути позанаціональною. З моменту свого народження людина стає частинкою спільноти, певного етносу, національного співтовариства, що відрізняється від інших етносів не лише мовою спілкування, а й певними генно-психологічними особливостями.

   

Влада по-українськи

Як слуги народу відпочивають від народу

Усі українці мають конституційне право на відпочинок. І політики також. І залучені у структурах виконавчої влади, і депутати-законодавці. Навіть ті, яким довіряє лише кілька відсотків виборців. Навіть ті, хто лише один-два рази був помічений на пленарних засіданнях Верховної Ради. Такі вже вони гуманні, українські закони.

Але от що цікаво: гуманність ця якась однобічна, одновекторна (на відміну від зовнішньої політики української держави). Тобто якось так виходить, що слуги народу з виконавчої та законодавчої влад мають можливість непогано відпочити й оздоровитися, на це виділяються немалі бюджетні кошти, а от переважна більшість самого народу вельми обмежена у своїх можливостях.

   

Сторінка 2 з 4