Україна і ЄС

Євро скоро стане валютою Естонії

Відмінниця Естонія запроваджує євро

Міністри фінансів Європейського Союзу обговорюють останні подробиці щодо запровадження в обіг Естонії євро і визначають обмінний курс європейської валюти. Після того як економіка цієї маленької країни згорнулася на 14%, естонські власті вдалися до жорстких заходів економії, і тепер Естонія має найменший у Європейському Союзі національний борг.

   

Європейська преса про інцендент з представником міжнародного фонду

Останнє оновлення на П'ятниця, 09 липня 2010, 18:19 Написав Administrator П'ятниця, 09 липня 2010, 11:15

Українська влада «закриває рота» іноземним фондам у Києві


Європейська газети інформують, що в Європі так і не зрозуміли до кінця, за що ж був затриманий в аеропорту «Бориспіль» керівник київського бюро німецького фонду Конрада Аденауера Ніко Ланґе. Хоча оглядачі наголошують, що «Київ застерігає іноземні фонди в Україні від критики влади». Деякі впливові видання попереджають, що російські спецслужби не лише «є господарями в Росії», а й наводнили своїми агентами Україну, де ті почуваються також, як у себе вдома.

   

Світовий Банк дав оцінку інвестиційного клімату в Україні

 

Група Світового банку оприлюднила звіт про інвестиційний клімат у світі

Прага – Група Світового банку, до якої входять щонайменше шість міжнародних інвестиційних організацій на кшталт ЄБРР, Багатостороннього агентства гарантій інвестицій, вперше оприлюднила звіт, що містить дані стосовно законодавчого забезпечення прямих іноземних інвестицій у майже 90 країнах світу. У звіті наголошено, що надмірні обмеження і застарілі закони перешкоджають прямим іноземним інвестиціям у багатьох країнах світу, що гальмує розвиток економік, особливо у період глобальної кризи. У цьому звіті піддані критиці законодавчі обмеження для іноземних інвестицій і в Україні.

   

Захист громадської моралі в Італії

В Італії прийнято низку громадських законів, пов'язаних з підтриманням громадської пристойності

У зв'язку з цим італійцям заборонили цілуватися в автомобілях, годувати безпритульних кішок і будувати замки з піску.

Близько 150 законів подібного характеру були прийняті в Італії за час прем'єрства Сільвіо Берлусконі, що надав додаткові повноваження місцевим консулам з метою підвищення ефективності боротьби зі злочинністю і антигромадською поведінкою. 

   

Де найкраще відпочивати в Європі?

Європейці визначили найкращі туристичні місця Європи. Україна поки що до цього рейтингу не потрапила...

Європейська асоціація туроператорів визначила список найпопулярніших серед туристів європейських країн. Рейтинг складався з різних номінацій, що з різних боків характеризують країни. Опитування проводилося серед туроператорів, чиї обсяги роботи обчислюються мільйонами туристів.

У загальній номінації, де визначалася найцікавіша країна, поїздка до якої найприємніша і найцікавіша, перемогла Хорватія. За неї віддали свої голоси 23% опитаних учасників європейського ринку туристських послуг. На другому місці виявилася Чехія - 15%. Замкнула трійку Ісландія - 13% опитаних туроператоров.

   

Від росіян Європа не в захваті

Мер італійського курорту заборонив продавати вілли росіянам

Оригінальний метод боротьби з новими росіянами вигадали в курортному місті Форте-дей-Мармі в Тоскані. Влада заборонила продавати нерухомість росіянам. Інші міста можуть скористатися цим досвідом.

"Ми хочемо захистити унікальний характер нашого міста, а не спостерігати, як він перетворюється на щось таке ж безлике, як автозаправка на магістралі", - заявив мер міста Умберто Буратті, повідомляє NEWSru.ua. 

   

Що можуть ЗМІ у Євросоюзі

 

ЗМІ примусили піти у відставку двох членів уряду Франції

У неділю, 4 липня, одночасно подали у відставку два члени уряду Франції – держсекретарі Ален Жуанде і Крістіан Блан.

Як передає радіостанція RFI, преса обвинувачувала їх у зловживаннях і незаконних витратах державних коштів. 

   

Зміни у виборчому законодавстві через референдум

 

У Британії проведуть референдум щодо виборчої реформи

Лондон – Британський уряд запланував на 5 травня 2011 року референдум щодо зміни системи проведення парламентських виборів. Виборці повинні будуть визначитися, чи країна перейде на нову систему так званого «альтернативного голосу», чи залишиться чинна мажоритарна система. Про це мовилося у заяві, зробленій у Палаті громад парламенту заступником прем’єр-міністра Ніком Клеґґом.

   

Бельгія розпочала головувати в ЄС

 

Головування в ЄС перейшло до Бельгії

З 1 липня 2010 року головування в Європейському Союзі перейшло від Іспанії до Бельгії.

Згідно з Лісабонською угодою ЄС, кожна країна-член здійснює піврічне головування в Євросоюзі, в ході якого координує проведення основних заходів на рівні Євросоюзу.

   

Українці в Італії

 

 

На Апеннінах більшає неповнолітніх українців

Наталка Кудрик

В Італії вже 5 мільйонів іммігрантів.Рим – За останні роки кількість іммігрантів в Італії сягнула 5 мільйонів осіб, що становить понад 7 відсотків від загального населення. Більшість із цих іноземців працюють легально, але виконують низькокваліфіковані роботи. Вони задіяні переважно у сфері обслуговування, соціальної опіки і на будівництві. Половина мігрантів заробляє щомісяця 800-1200 євро. Такий портрет італійської імміграції випливає з останнього звіту Інституту соціоекономічних досліджень CENSIS.

   

Сторінка 6 з 7