Новини обласної організації

Європейська партія контролює свободу слова

Микола Катеринчук зустрінеться з представниками міжнародної правозахисної організації «Репортери без кордонів»

Сьогодні, 20 липня, члени Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування випадків цензури у засобах масової інформації, тиску на свободу слова в Україні та перешкоджання законній професійній діяльності журналістів проведуть робочу зустріч з делегацією міжнародної правозахисної організації "Репортери без кордонів". До тимчасової слідчої комісії Верховної рад входить лідер «Європейської партії України» Микола Катеринчук
Керівник європейського напрямку «Репортерів без кордонів» Ельза Відаль має намір вивчити ситуації зі свободою слова в Україні, а тому планує провести багато зустрічей як з представниками журналістських організацій так і з представниками влади.

   

ЄПУ проти антинародного рішення влади

Заява Європейської партії України з приводу рішення влади підвищити ціну за газ для населенняЄвропейська партія України заявляє про свою рішучу та принципову незгоду щодо рішення Нацкомісії регулювання електроенергетики про підвищення з 1 серпня цього року відпускної ціни на природний газ для населення на 50%. Більш того, за домовленістю з Міжнародним валютним фондом влада має намір і далі підвищувати ціни на газ для населення до «економічно обґрунтованого рівня».

   

як преса "відсвяткувала" з Януковича

Телебачення зробило Януковичу "ведмежу послугу"?

Демонстрація українськими телеканалами компліментарного фільму про Віктора Януковича під час його 60-літнього ювілею є елементом культу особи, який пародійно виглядає в сучасному світі, вважають медіа-експерти.

   

Закон про місцеві вибори не має зворотньої сили

Микола Катеринчук вважає, що вже зареєстровані місцеві організації партій мають право на участь у місцевих виборах
«Якщо навіть сьогодні зареєструвати місцеву партійну організацію, то вона матиме право на участь у місцевих виборах. Адже ухвалений 10 липня цього року Закон «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» ще не підписаний президентом і, найголовніше, він, як і інші закони, не має зворотної дії в часі, що чітко закріплено в Конституції України», - про це сьогодні заявив лідер Європейської партії України, народний депутат України Микола Катеринчук.

   

акція за вступ до Євросоюзу

Вперед у Європу, прощай совок!

12 липня у Києві на Європейській площі ряд українських письменників та представники громадських молодіжних організацій провели акцію “Вперед у Європу, прощай совок!”. В межах акції учасники заявили про початок інформаційно-просвітницької позапартійної громадянської кампанії “Вперед!”, спрямованої на подолання “совкових” міфів у громадській свідомості та “совкових” тенденцій у сучасній Україні.

   

громадкість Західного регіону України дала негативну оцінку проекту закону про місцеві вибори від "регіоналів""

В Івано-Франківську 7-8 липня цього року проходив круглий стіл "Законодавство про місцеві вибори і шляхи його реформування" організований ОБСЄ та Комітетом виборців України, в якому взяли участь представники політичних партій Прикарпаття, громадських організацій і місцевої влади. Участь у круглому столі взяли представники Європейської партії України.

   

Закон про місцеві вибори не повинен стати законом проти опозиції

Азіатський спосіб боротьби з опозицією через місцеві вибори
29 червня 2010 у парламенті зареєстровано проект Закону про місцеві вибори (р.№ 6601). Дослідивши основні новели цього Проекту, змушені наголосити на тому, що цей документ містить багато «проблемних» положень, мета яких, безумовно, полягає у значному зменшенні шансів перемоги на виборах тих політичних сил, що нині перебувають в опозиції до діючого режиму. Окрім цього, окремі норми Проекту викладені відверто безграмотно. Чого вартий, наприклад, «опус» із посиланням у пункті 5 частини 4 статті 29 Проекту стосовно «кандидата на Президенти України». Напевно, автори Проекту мали на увазі кандидата на пост Президента держави. Серед іншого вважаємо за необхідне вказати на такі ключові моменти.

   

США за Євроінтеграцію України

«США підтримують інтеграцію України до Євросоюзу», - Державний секретар США Гілларі Клінтон

«Хочу висловити американську підтримку щодо подальшої інтеграції України в Європу. Ми маємо сподівання, що буде поступ у переговорах щодо угод про асоціацію і лібералізацію візового режиму. Україна зробила багато для того, щоб засвідчити свою приналежність до Європейського Союзу, і показала демократичний приклад у регіоні», – заявила Гілларі Клінтон під час свого візиту до Києва 2 липня.

   

Лідер Європейської партії України Микола Катеринчук проти урядового проекту Податкового Кодексу

Микола Катеринчук єдиний не підтримав рішення профільного комітету про прийняття урядового проекту Податкового кодексу у першому читанні

Сьогодні під час засідання Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики народний депутат України, лідер Європейської партії України Микола Катеринчук виступив з різкою критикою урядового проекту Податкового кодексу та єдиний з присутніх проголосував проти його ухвалення у першому читанні. 

«У тому вигляді, в якому цей законопроект запропонований до розгляду, його взагалі не можна вносити у стіни парламенту. Ні про яке ухвалення у першому читанні і мови не може йти», - сказав Микола Катеринчук після засідання Комітету.

Голова ж Комітету Сергій Терьохін в знак протесту взагалі покинув засідання.

Як повідомлялось раніше народний депутат України, лідер Європейської партії України Микола Катеринчук знову зареєстрував у Верховній Раді власний проект Податкового кодексу (р.№ 6509-1), як альтернативний урядовому.

«Я до останнього буду домагатися ухвалення такого проекту Податкового кодексу, який насамперед сприятиме розвитку малого та середнього підприємництва. Кодекси написані чиновниками для них же самих ніколи не будуть сприйняті ні суспільством, ні підприємцями, ны мною», - наголосив Микола Катеринчук.


Прес-служба 
Європейської партії України

   

Вітаємо з перемогою однопартійця

"Роланд" - першоліговий чемпіон України з регбі-7!
Івано-франківський "Роланд" став переможцем фінального етапу чемпіонату України з регбі-7 серед команд Першої ліги. У фіналі першості, що 26 червня приймав Кривий Ріг, дев'ять найкращих команд були поділені на три групи, переможці яких та найкраща серед других команд потрапляли до півфіналу. Здобувши непрості перемоги у чотирьох поєдинках, івано-франківці стали чемпіонами України!
Європейська партія України вітає нашого однопартійця Віталія Кузнецова з Івано-Франківська з перемогою.

   

Сторінка 10 з 14