Новини обласної організації

"Європейська партія готова оголосити голодування за свободу слова в Україні

Депутат від НУНС Микола Катеринчук, голова "Європейської партії України" пропонує політикам розпочати голодування на захист свободи слова в Україні. 

Таку пропозицію член тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з питань розслідування випадків цензури у ЗМІ зробив у ефірі ТВі, повідомляє прес-служба телеканалу. 

"Я запропонував би Яценюку, Тимошенко, Тягнибоку, Гриценко разом з нами, з Європейською партією, сісти на каналах і почати безтермінове голодування, а не приймати закони, які щось амністують", - заявив він.

Катеринчук уточнив, що "для того, щоб щось амністувати потрібно визнати, що ви щось робили не так, що ви винні". 

"Якщо вони не погодяться, ми самі сядемо", - сказав політик.

За інформацією "Української правда"

   

Кандидати в мери Івано-Франківська повинні показати громаді свої програми

 

ЗАЯВА ДЛЯ ЗМІ

«Європейська партія України» пропонує кандидатам на посаду Голови Івано-Франківська провести громадську експертизу своїх передвиборчих програм!

Відповідно до прийнятого Верховною радою України нового виборчого Закону в Україні 31 жовтня 2010 року повинні відбутися вибори до органів місцевого самоврядування. Найбільш вагомими та важливими є вибори голів міст. Саме від професійності та креативності майбутнього голови міста, його здатності ефективно та раціонально управляти майном громади в значній мірі залежить розвиток місцевого самоврядування на наступних п’ять років.

   

Концептуально проект податкового кодексу не змінився

Микола Катеринчук вважає, що концептуально проект Податкового кодексу не змінився

«Текст в цілому став кращий за змістом, формою та з точки зору літературного редагування», - так прокоментував опублікований сьогодні Міністерством фінансів проект Податкового кодексу для всенародного обговорення народний депутат України, лідер Європейської партії України Микола Катеринчук. – «З тексту вилучено цілий ряд одіозних норм. Однак концептуально документ не змінився і в ньому продовжує утримуватися цілий ряд спірних норм і пропозицій». 

   

подяка депутатам міської ради

Івано-Франківська міська організація "Європейської партії України"  вдячна депутатам Івано-Франківської міської ради за прийняття 3 серпня цього року на позачерговій сесії рішення щодо направлення до вищих посадових осіб держави звернення про необхідність подання заявки на вступ в Євросоюз.

"Ми були впевнені, що більшість  депутатів Івано-Франківської міської ради підтримають наше звернення щодо прискорення процесу євроінтеграції України. Хоча в сьогоднішних умовах, коли верхівка української влади повністю зайнялась русифікацією українців, "поверненням" українського люду в лоно кремлівської геополітики, заявляти про необхідність вступу в Євросоюз є "антидержавницькими закликами" для влади. Тому депутати міськради проявили свою громадянську позицію, за що ми їм вдячні" - заявив голова міської партійної організації "Європейської партії України" Михайло Труфан.

   

Прикарпатське турне лідера Європейської партії України Миколи Катеринчука

Останнє оновлення на Середа, 04 серпня 2010, 19:53 Написав Administrator Четвер, 29 липня 2010, 12:38

Микола Катеринчук, лідер "Європейської партії України" 28-29 липня провів зустрічі з мешканцями прикарпатських міст: Болехова, Рожнятова,   Богородчан, Калуша та Івано-Франківська. На цих зустрічах обговорювалось суспільно-політична ситуація в Україні на передодні місцевих виборів та зміни в виборчому законодавстві, які "протиснули" регіонали. Крім того, гострі дискусії у залах місцевих громад викликало бажання влади прийняти Податковий Кодекс України без обговорення з підприємцями. "Хочуть утворити концтабір для підприємців, де буде один вхід з надписом "Реєстрація підприємництва", і один вихід - в "крематорій" - цю тезу Миколи Катеринчука повторювали підприємці у своїх виступах.

У зустрічах Микола Дмитрович закликав демократичні і патріотичні сили Прикарпаття об'єднатися на місцевих виборах і подолати регіоналів спільними зусиллями, не дати їх окупувати Галичину як Донбас.

Прес-служба обласної організації "Європейської партії України" підготувала фотозвіт про перебування Миколи Катеринчука на Прикарпатті.

   

Податковий кодекс має бути для підприємців,

Обговорення проекту урядового Податкового Кодексу - мета зустрічей з підприємцями Прикарпаття голови "Європейської партії України", Народного Депутата України Миколи Катеринчука.

Лідер "Європейської партії України", Народний Депутат України, автор альтернативного проекту Податкового Кодексу України Микола Катеренчук 28 і 29 липня цього року проведе ряд зустрічей з підприємцями Івано-Франківської області.

Метою таких заходів стане обговорення запропонованого урядом Азарова-Тігіпка проекту Податкового Кодексу України та наслідків його прийняття для підприємців.

Микола Катеринчук зустрінеться з підприємцями Долинського, Рожнятівського, Калуського та Богородчанського районів, міст Івано-Франківська, Калуша та Болехова.

Прес-служба Івано-Франківської обласної організації "Європейської партії України".

   

молоді європейці за чистий Івано-Франківськ

П'ятниця, 23 липня 2010, 12:34

 

Івано-Франківськ повинен бути європейським чистим містом!

Сьогодні в Івано-Франківську активісти молодіжного крила „Європейської партії України” члени громадської організації „Молодіжний Європейський Рух” провели спонукальну акцію „Чисте місто”.

Молоді європейські активісти  звернулися до громади міста з наглядною спонукальною агітацією „Будь сильним! Донеси своє сміття до смітника!” Таблички з таким написом зявилися в Парку Військових Ветеранів, на площі Міцкевича, біля міського озера, у скверах та дворах різних мікрорайонів міста.

   

Чекаємо підпису чи вето?

Завтра Верховна Рада готова передати Президенту новий закон про місцеві вибори на підпис


Віце-спікер українського парламенту Микола Томенко прогнозує, що закон про місцеві вибори в редакції від партії регіонів передадуть на підпис Президенту уже 22 липня. Про це він заявив на прес-конференції в середу в Києві.

   

Засідання ТСК і МО "Репортери без кордонів"

Микола Катеринчук взяв участь у спільному засіданні ТСК і МО "Репортери без кордонів"

Міжнародна організація "Репортери без кордонів" стурбована станом свободи слова в Україні, зокрема, встановленням цензури. Про це сьогодні в стінах парламенту заявив генсекретар міжнародної організації "Репортери без кордонів" Жан-Франсуа Жульяра. «Наш візит в Україну був викликаний тим, що ми отримали кілька тривожних сигналів щодо цензури в Україні та щодо нападів на журналістів», - сказав він. 

   

Огляд преси

 

Україна у фокусі зарубіжних ЗМІ

Зарубіжні ЗМІ минулого тижня активно коментували заяву українського уряду щодо підвищення ціни на газ для населення та виділення чергового траншу МВФ, майбутні вибори до місцевих органів влади в Україні, можливе приєднання України до ОДКБ, статус російської мови у Севастополі.

   

Сторінка 9 з 14