Новини обласної організації

Найсильніші змагались у Болехові

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Вівторок, 12 жовтня 2010, 21:42

8-9 жовтня цього року в м.Болехові Івано-Франківської області відбувся міжнародний турнір з вільної боротьби, який відбувся за матеріальної підтримки "Європейської партії України" та голови Болехівської міської організації партії Тараса Стасевича.

"Сила, наполегливість, цілеспрямованість – основа досягнення цілі. Важливо, щоб ціль була благородною. Якщо до мене звертаються люди, які хочуть організувати спортивне свято, - я завжди допоможу. Тому що, пропагуючи спорт ми оберігаємо молодь від згубних звичок. Бути сильний і здоровим - це по-європейськи" - переконаний Тарас Стасевич.

 

 

   

Рожнятівщина. Партія влади проти Європейців

 

Кому заважає „Народний адвокат” на Рожнятівщині?

В ніч перед проведенням Рожнятівської районної партійної конференції по висуненню кандидатів у депутати районної ради, на трасі Рожнятів-Долина (розвилка) с. Креховичі невідомими було демонтовано два інформаційні носії соціальної програми „Народний адвокат” із зображенням лідера Європейської партії України Народного депутата Миколи Катеринчука та голови Рожнятівської районної організації Галини Самілів – координатора соціальної програми „народний адвокат” у смт. Рожнятів.

   

30 вересня пресконференція Катеринчука

 

Микола Катеринчук: Мером Івано-Франківська має стати не політик, а господарник

«Мером Івано-Франківська має стати не політик, а господарник, який виконає принаймні три умови, а саме: збереже існуючі тарифи на житлово-комунальні послуги за рахунок впровадження новітніх енергозберігаючих технологій, заплатить мешканцям міста за вивіз відсортованого ними сміття та забезпечить контроль використання коштів місцевого бюджету на ремонт багатоповерхових будинків не комунальними підприємствами, а безпосередньо мешканцями будинків, тобто будинковими комітетами. Безумовно, що для реалізації останньої умови необхідне правове забезпечення з боку держави, але піднімати цю проблему повинен мер кожного міста. Саме такого кандидата готова підтримати Європейська партія України», - про це сьогодні під час прес-конференції в Івано-Франківську заявив народний депутат України, лідер Європейської партії України Микола Катеринчук.

   

Виставка собак у Івано-Франківську

 

"Собака не просто друг людини, а її гордість" - переконані учасники щорічної виставки собак, що відбулася у Івано-Франківську.

У неділю, 26 вересня, за фінансової підтримки та активної участі членів обласної організації Європейської партії України на на стадіоні "Гірка" (колишній "Локомотив") відбулася щорічна виставка собак під назвою «Станіславська осінь 2010». Організатором виставки традиційно був Івано-Франківський клуб спортивно-службового собаківництва.

   

День українського кіно в Долині. До 45-річчя прем'єрного показу фільму Сергія Параджанова «Тіні забутих предків»

 

Відновлення кінотрадиції

12 вересня 2010 року до «Дня Українського кіно» за сприяння Долинської районної організації «Європейської партії України» жителі Долинського району мали можливість переглянути шедевр українського кіно - художній фільм «Тіні забутих предків», який демонструвався у кінотеатрі міста Долини та селища Вигода.

   

День фізичної культури та спорту в Долині

 

Будь здоровим, сильним, спритним! Приєднюйся!

День фізичної культури та спорту Долинська районна організація “Європейської партії України» відзначила провівши товариський футбольний матч із командою села Витвиця Долинського району.

   

городенківська районна рада підтримала звернення "Європейської партії України"

Голова Городенківської районної організації політичної партії "Європейська партія України" Роман Дирбавка передав до редакції сайту рішення районної ради про підтримку депутатами звернення європейців щодо повторного голосування в Верховній Раді України проекту постанови лідера партії Миколи Катеринчука "Про подання заявки на вступ до Європейського Союзу"

"Довго розглядали наше звернення депутати, але переміг не острах за свої місця перед новою владою, а здоровий глузд і прагнення мешканців городенківщини приєднатися до європейської спільноти" - повідомив Роман Дирбавка.

   

Зі СВЯТОМ ЗНАНЬ!

Увага! Відкрито в новому вікні. e-mail

Середа, 01 вересня 2010, 08:24

Лідери європейської партії Івано-Франківська привітали освітян та учнів з початком навчального року

Зі святом Знань та з початком навчального року освітян та учнів 5-ти шкіл міста привітали лідери європейців Івано-Франківська. Голова обласної організації Олександр Кушлик, голова міської організації Михайло Труфан, а також заслужений тренер України з футболу, член ЄПУ Петро Кушлик та голова осередку партійної організації в мікрорайоні "Гірка" Степан Копильців завітали в школи міста з подарунками, а саме - з футбольними м'ячами та принтерами.

   

Автопробіг до Дня Незалежності

Святкування "європейців" Дня Незалежності України в Івано-Франківську.

До Дня Незалежності Івано-Франківські європейці організували святковий автопробіг, під час якого вулицями головного міста Прикарпаття з державною та партійною символікою організованою колоною проїхало понад 20-ти автомобілів. Автопробіг тривав більше 3 годин і охопив не лише центральну частину міста, а околиці. Вигуками "Україна є - Україні бути!" представники "Європейської партії України" та її прихильники привітали з державною незалежністю мешканців та гостей міста.

"Ми переконані, що такий драйв підняв настрій івано-франківцям, вони схвально зустрічали та раділи з появи на їхній вулицях державного прапора. Вітали нас схвальними вигуками і запрошували заїжджати до них у двори. Але найбільш радо вітали нас діти і молодь, адже цьогоріч влада міста не спромоглася навіть організувати традиційний концерт для молоді біля міського озера .Ми ж хочемо, щоб свято нашої Незалежності було не лише вихідним днем, а й святковим" - повідомив голова обласної організації "Європейської партії України" Олександр Кушлик.

Прес-служба обласної організації "Європейської партії України"

   

Толока - громади справа

Лідери обласної і міської організацій Європейської партії України провели толоку до Дня Незалежності в Івано-Франківську.

"Толока - громади справа. Допоможемо громаді Івано-Франківська підготуватися до Дня Незалежності України" - вирішили прикарпатські "європейці" і взяли в руки мітли, щітки та лопати.

День незалежності для членів Івано-Франківського осередку Європейської партії України - велике свято. Свято, до якого варто готуватися як до Великодня, бо це справді - Великий день в історії України.

   

Сторінка 8 з 14