Новини обласної організації

Європейська партія обєднується з Громадянською позицією

Ігор Соколик :

Ми відкриті до об’єднання з іншими опозиційними силами, справжніми опозиційними силами

Прикарпатські осередки Європейської партії та Громадянської позиції розпочали об’єднання у єдину альтернативну опозиційну партію. Про це заявив голова Івано-Франківської міської організації ЄПУ Ігор Соколик. «Ми відкриті до об’єднання і  з іншими опозиційними силами, справжніми опозиційними силами. Найважливіше завдання на сьогодні - це відновити довіру людей, показати, що є центр єднання, до якого можуть долучатися всі небайдужі, розумні, порядні люди, яких турбує те, що Україна сьогодні руйнується. Об’єднана партія буде в опозиції до нинішньої влади».

   

Микола Катеринчук: поки буде Азаров - майдани будуть постійними

Новини обласної організації

Середа, 08 грудня 2010, 15:34

 

Відбулася прес-конференція лідера Європейської партії України Миколи Катеринчука на тему: «Плата за ганебну Податкову реформу - відставка уряду Миколи Азарова»

Микола Катеринчук: "поки буде Азаров - майдани будуть постійними..."

Ветувавши новоприйнятий Податковий кодекс і врахувавши вимоги підприємців в новому податковому законодавстві, влада не виконала усіх вимог протестуючих підприємців, -- переконаний лідер Європейської партії України, народний депутат України Микола Катеринчук.

   

відбулася рада обласної організації Європейської партії України

Написав Administrator Четвер, 02 грудня 2010, 21:59

В неділю 28 грудня відбулась Рада обласної організації політичної партії «Європейська партія України» на якій підведено підсумки виборчої кампанії до місцевих органів влади, а також обговорено подальшу діяльність організації.

Від імені лідера «Європейської партії України» Миколи Катеринчука подяками від партії нагороджено голову Долинської районної організації Андрія Скубу та голову Косівської районної організації Романа Шкрібляка за активну політичну позицію під час виборів до органів місцевого самоврядування та отримані результати.

 

«Ми досягли результатів лише через постійну роботу з виборцями. В кожному селі Долинського району ми проводили агітаційні міроприємства впродовж вересня-жовтня, організували висування партійців та громадських активістів у депутати сільських, селищних, міської та районної рад, забезпечили участь наших представників у виборчих дільницях. Хорошу підтримку нам надав лідер партії Микола Катеринчук, яких відвідав Долину і деякі села району в передвиборчому турі. І люди нас обрали. П’ять місць в Долинській районній раді та два в місті Долині. Зараз активно утворюємо фракцію європейців у районній раді, ведемо переговори з іншими демократичними і патріотичними силами району щодо налагодження роботи рад. Наші депутати готові впроваджувати програмні принципи європейців» - запевнив голова Долинської районної організації Андрій Скуба.

«На Косівщині вибори були дуже важкими. Нам вдалося провести агітаційну кампанію лише в районному центрі та великих косівських селах. Найбільше дивує позиція окремих «демократичних сил», які фактично працювали на партію влади. Ще до оголошення результатів стало зрозуміло, що наші голоси спробують «поділити» між собою провладні партії. Членів виборчих комісій нам вдалося забезпечити лише в третині від їх кількості. Але організатори знайшли «законну підставу». Набравши 3,1 відсотка голосів виборців ми не отримали мандата через те, що виборча квота була на десяток голосів вища. Вдалося отримати лише один мандат в Косівській міській раді в мажоритарному окрузі. Тепер будемо розвивати партійні осередки в селах району, щоб на наступні вибори бути більш готовими» - запевнив голова Косівської районної організації Роман Шкрібляк.

 

Партійці обговорили і низьку організацію виборів в окремих партійних організація області. Найгірша ситуація виявилась в місті Калуші та Верховинському районі. Через слабку організацію роботи виборчих штабів та відсутність належної агітації деякі районні і міські організації «спостерігали вибори», а не брали в них участь.

Увагу партійці приділили роботі соціальної програми «Народний адвокат» під час виборчої капманії. Більшість керівників партійних організацій зауважували, що така важлива соціальна допомога незабезпеченим громадянам під час кампанії перетворилась на просто безкоштовну юридичну допомогу усім бажаючим, що не дало очікуваного результату у вигляді додаткових голосів виборців. Щоб продовжувати належну соціальну допомогу малозабезпечиним громадянам вирішено ініціювати створення окремої громадської правозахисної організації «Народний адвокат», яка зможе залучати до своєї роботи волонтерів з інших політичних сил та не бути заполітизованою.

 

Прес служба обласної організації «Європейської партії України»

   

європейці готові до обєднання заради європейського майбутнього

З ким нам по дорозі?

В кінці листопада відбулося післявиборче засідання Ради політичної партії "Європейська партія України" в м.Києві. Представники більш ніж 10-ти обласних організацій партії обговорили свої успіхи і невдачі з проведення місцевої виборчої кампанії. За результатами виборів європейці України значно підвищили свій міжпартійний рейтинг та впевнено  наближаються до всеукраїнського 3-х відсоткового бар'єру. За результатами виборів в органи місцевого самоврядування Європейська партія здобула представництво більш ніж у сотні районних, одиннацяти міських та одній обласній раді України. Значну кількість мандатів отримано як на Заході України так і на Сході. Цей факт свідчить про те, що наша партія не є політичним проектом з регіональною припискою, а є новою всеукраїнською політичною силою. На відміну від інших "молодих" партій Європейська партія України має прихильників і в Криму, що для партій національно-демократичного спрямування поки-що є недосяжною метою. Так, в Криму партія набрала 1,6% голосів,  а в Івано-Франківській області - 0,96%. В той же час, слабка структура окремих партійних організацій в Чернівецькій, Тернопільській, Миколаївській, Хмельницькій областях не дала змогу взяти участь у місцевих виборах.

   

європейці вшанують жертв голодомору

П'ятниця, 26 листопада 2010, 20:35

ЗАЯВА

Івано-Франківської обласної організації політичної партії

«Європейська партія України»

Щодо підтримання всеукраїнської акції вшанування пам’яті жертв голодомору

Шановні галичани! Всі справжні патріоти України завтра вшановуватимуть пам’ять жертв Голодомору 1923-33 років. Ми закликаємо всіх своїх прихильників підтримати всеукраїнську акцію та запалити поминальні свічки за знищених «совіцькою» владою мільйонів українців сходу та півдня України.

   

Івано-Франківські підприємці проти податкового кодекса Тігіпка-Азарова

Ми не дамо знищити малий бізнес!

Підприємці Івано-Франківська підтримали всеукраїнську акцію протесту підприємців проти прийняття нового Податкового Кодексу. Як і більшість українських міст Івано-Франківськ 16 листопада протестував під стінами обласної і міської рад. Активну участь у акції протесту взяли і активісти Європейської партії України.

"Ми вимагаємо припинити розгляд Верховною Радою в другому читанні Податкового Кодексу тому, що ті тисячні поправки, які були надіслані до уряду і депутатів владою проігноровані. Отже, теперішній владі малий бізнес непотрібен. Тому ми будемо проводити акції до того часу, допоки влада не зрозуміє, що ми не дамо знищити малий бізнес. " - заявив на мітингу голова обласної організації "Європейської партії України" Олександр Кушлик.

 

   

перші європейські депутати Прикарпаття!

Новини обласної організації

Європейці мають депутатів!

"Результати місцевих виборів для Івано-Франківської обласної організації "Європейської партії України" можна вважати прийнятними та обнадійливими" - про це в п'ятницю на засіданні президії обласної організації заявив голова виконкому партії Михайло Труфан. - Надалі, маючи представництво в районних і сільських радах, європейці Галичини лише збільшуватимуть свою присутність у представницьких органах влади. Ці вибори для нас стали початком політичного становлення як нової політичної сили краю", - переконаний Михайло Труфан.

Майже 1 відсоток виборців проголосували за список Європейської партії до обласної ради, що є 10-м результатом, серед більш ніж 30 партійних організацій-учасників місцевих виборів. За "європейців" проголосувало більше 5-ти тисяч виборців Прикарпаття.

Європейська партія України щиро вдячна своїм прихильникам за підтримку на виборах та в подальшому прикладе ще більше зусиль для зростання їх кількості. Нижче подаємо результати виборів, а також обраних депутатів від "Європейської партії України" в нашій області. Бажаємо депутатам-європейцям плідної роботи на користь своїх виборців та розбудови партійних організацій.

   

активні дії - єдина запорука захисту підприємців

Микола Катеринчук, лідер «Європейської партії України» закликав підприємців України виходити на масові акції протесту проти прийняття нового Податкового Кодексу від уряду Азарова-Тігіпка-Бродського.

«Якщо малий і середній бізнес допустить прийняття цього драконівського податкового кодексу, то в Україні не залишиться ні малого ні середнього бізнесу». Поправки, які направлялися від підприємців тисячами навіть не розглядалися, тому, що уряд поставив собі конкретну ціль – за рахунок малого і середнього бізнесу забезпечити процвітання окремих привладних бізнес-структур та перекласти на плечі малого і середнього бізнесу державні зобов’язання перед пенсіонерами та іншими соціально-вразливими верствами населення.

Як повідомлялось раніше, масові акції протесту проти прийняття Податкового Кодексу заплановані на вівторок 16 листопада цього року в місті Києві.

   

проводити вибори треба по-європейськи

Європейська партія України Миколи Катеринчука закликає усіх учасників місцевих виборчих перегонів очистити місто від передвиборчої макулатури.

 

Мешканці міста уже перевантажені інформацією про кандидатів, партії, програми та заклики. Треба дати їм час для прийняття рішення за кого проголосувати.  В суботу кандидати та прихильники нашої партії будуть допомагати комунальним службам проводити очищення міста від агітаційних матеріалів. Просимо представників інших політичних сил зробити те ж саме. Всі хочуть жити в європейському місті, а тому хай ведуть себе по-європейськи.

Прес-служба Європейської партії України

   

Європейці прикарпаття підтримали підприємців

Написав Administrator П'ятниця, 22 жовтня 2010, 20:36

Прикарпатські європейці підтримали вимоги підприємців

“Податковий кодекс Азарова-Тігіпка, знищить дрібний бізнес!” - в цьому переконані підприємці Івано-Франківська, які вийшли на акцію протесту в останній день роботи обласної ради поточного скликання.

“Податковий Кодекс України - економічна конституція. Але влада хоче забрати звідти розділ про права, залишивши лише розділ про обов’язок сплачувати податки і збори. Ми не допустимо такої наруги», - переконаний Михайло Труфан, голова міської організації партії.

   

Сторінка 7 з 14