Новини обласної організації

шлях до диктатури відкрито

Новини обласної організації

Микола Катеринчук: Арешт Юлії Тимошенко засвідчив готовність чинної влади до відкритих політичних репресій
«Я вважаю, що взяття під варту екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко, засвідчує і вказує на виключно політичний підтекст судового процесу», - так прокоментував арешт Юлії Тимошенко лідер Європейської партії України, народний депутат України Микола Катеринчук.

«Судовий процес у Печерському суді, який ми спостерігаємо ось уже протягом тривалого часу, з самого початку був далеким від права і правосуддя. Свідчення свідків не підтверджували факти сторони обвинувачення, фактично справа розвалювалася на очах і стороні захисту частково вдалося розвалити обвинувачення. Арешт Юлії Тимошенко - це безсилля в змагальному процесі сторони обвинувачення довести її вину. Вона не ухилялася від слідства та суду. Справа Тимошенко – це спроба натиснути на свідків, яких ще не допитали, та переломити процес на користь прокуратури», - вважає народний депутат.

«В підсумку я можу впевнено говорити, що арешт Юлії Тимошенко засвідчив готовність чинної влади до відкритих політичних репресій. Завтра варто очікувати арештів інших опозиціонерів. Україна, стараннями провладної коаліції, вперто рухається до диктатури на зразок сусідньої Білорусі», - наголосив Микола Катеринчук.

«Однак я хочу застерегти владу від таких необдуманих рішень. Українці мають хоч і гіркий, та все ж практичний досвід громадської непокори. Як у 2005 році їм вдалося позбутися режиму Кучми, так і нині їм буде під силу позбутися режиму свавілля та репресій», - додав народний депутат.

Окрім того, Микола Катеринчук переконаний, що «арешт Юлії Тимошенко, поставив хрест на євроінтеграційних процесах України». «Євроспільнота по-новому буде дивитися на Україну, і цей погляд буде не кращим ніж учора», - сказав він. – «Від сьогодні Україна втратила свої можливості поступу до Європейського Союзу та суттєво послабила свої позиції на міжнародній арені. Я навіть сумніваюся в подальшій співпраці з чинною владою Міжнародного валютного фонду, що в підсумку матиме дуже негативні наслідки для усіх українців».

Прес-служба
Європейської партії України

   

Увага! Відкрито в новому вікні. e-mail

 

 

Приїзд Миколи Катеринчука на Прикарпаття.

 

На Прикарпатті 13.07.2011 року перебував народний депутат, лідер Європейської партії України Микола Катеринчук. "Про підсумки політичного сезону" він розповів на прес-конференції в Івано-Франківську.

 

Почав з цифр. Так, за статистикою, яку оголосив депутат, у порівнянні з березнем 2009 у березні 2011 ціни на окремі продукти харчування в області зросли більш як на 100 %, а в окремих випадках і до 200%. Що ж до вертикалі влади, то Микола Катеринчук назвав її неефективною, бо ініціатива, на його думку, виходить із кабінету Президента, а не на місцях, як би це мало бути. Серед основних недоліків Податкового кодексу, на переконання політика, — те, що досі не вирішене питання спрощеної системи.

 

Лідер "Європейської партії України" також розкритикував проект Закону про вибори народних депутатів, пенсійну реформу у тому вигляді, яку ухвалила Верховна Рада, назвав бланковим документом, що прийняли для отримання чергового траншу МВФ.

 

Микола Катеринчук також висловився на підтримку Юлії Тимошенко, ще раз назвавши суд над нею "судилищем", а також зазначив, що йому виглядає досить реальним засудження екс-прем’єра на 7-8 років позбавлення волі. Натомість у справі екс-міністра Юрія Луценка, з погляду народного депутата, юридично доведений склад злочину.

 

Провівши прес-конференцію та виступивши по обласному телебаченні «Галичина» Микола Катеринчук відвідав село Нижній Струтин Рожнятівського району Івано-Франківської області та взяв участь у святкуванні 600-річчя від його утворення.

На сільському стадіоні відбулася урочисте богослужіння та виступ перед громадою села.

Крім того, народний депутат України, лідер «Європейської партії України» вручив сільському клубу комп’ютерну техніку.

 

Прес-служба обласної організації

«Європейська партія України»

   

у нас ринок чи монополія?

Володимир Лановий, докт. екон. наук, президент Центру ринкових реформ

 

РИНОК НЕВОЛІ НАШОЇ

 Чи згодні   ми, сьогоднішні покоління українців, жити в економіці, у якій одні нахабно багатіють, обдурюють громадян, крадуть і махлюють з державними фінансами, а більшості людей залишаються крихти, і нам пояснюють це непопулярною політикою й демографічними хвилями? Що це за модель така і чи до неї ми прагнули, відмовившись від тоталітарного   економічного устрою і заявивши про реформаторство у ринковому напрямку? Що врешті-решт може принести людям і усій країні економічна система, побудована в Україні, і чи можна спокійно спостерігати за плодами її функціонування?

   

громадські організації для уряду Азарова військова загроза?

Увага! Відкрито в новому вікні. e-mail

Анатолій Гриценко: У представленій військовій доктрині є досить небезпечні речі

«Азарову не варто було представляти воєнну доктрину. Цим самим він порушив формально указ президента», - заявив в ефірі телеканалу «Рада» голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Анатолій Гриценко.

   

Вимагаємо денонсації Харківських угод!

Вимагаємо денонсації «Харківських угод» !

             Обласна організація політичної партії «Європейська партія України» спільно з обласною організацією політичної партії «Громадянська позиція» в річницю підписання так званих Харківських угод закликає мешканців Прикарпаття підтримати акцію протесту, яку буде проведено в середу 27.04.2011 року під будинком ОДА в м.Івано-Франківську! Початок об 10 год.

             Розміщення на території України іноземних військових баз є загрозою існування суверенітету української держави та зрадою національних інтересів. Харківські угоди не призвели до обіцяного зниження цін на російський газ, а навпаки стали чинником зростання енергетичної залежності від північного сусіда. Під загрозою опинилась не лише територіальна цілісність держави а й національна безпека України.

            Європейська партія України вимагає негайно денонсувати зрадницьку угоду та притягнути до відповідальності тих депутатів Верховної Ради України, які голосували за її ратифікацію!

 

Прес-служба ІФ ОО ПП «Європейська партія України

 

   

харківські угоди-відкрита здача Росії Криму

Що ж було підписано рік тому?

"Харківські угоди" квітня 2010 року продовжили термін базування підрозділів Чорноморського флоту на території України до 2042 року і надали відстрочку на сплату частини ціни на природний газ для України упродовж наступних 10 років на 100 доларів США за контрактної ціни газу понад 330 доларів за 1 тисячу кубометрів, або ж на 30 %, якщо ціна буде нижчою за 330 доларів США.

Про знижку на газ, про яку не припиняють говорити активісти проросійських партій в підписаній угоді немає ні слова. Просто частина вартості газу не сплачується зразу, а зараховується Україні в якості державного боргу і підлягає сплаті пізніше, як взаємозалік з платою за оренду Чорноморського флоту РФ в Україні.

   

досвід Грузії очима українських європейців

Віталій Щербенко:

"Отчет от поездки в Тбилиси, думаю, можно свести к небольшому анализу полученной информации о проведенных реформах в различных сферах жизнедеятельности государства."

В Грузии есть что анализировать, безусловно, есть на что смотреть. Необходимо признать, что грузинские реформы являются выдающимся явлением современности, не имеющим аналогов на постсоветском пространстве.

Многое, из того, что  Михаил Саакашвили сделал в Грузии, воспринимается в Украине просто как фантастика.

По сути, всю коренную ломку грузинского общества, произведенную Михаилом Саакашвили, можно свести к движению по трем направлениям:

  1. Изменения в сфере государственного управления с резким снижением роли чиновничества,
  2. Разгосударствление экономики и практически неограниченная приватизация,
  3. Борьба с коррупцией.

В отношении перемен в государственном управлении реформы Саакашвили сравнимы с революцией. Он начал с МВД, а если еще точнее - с ликвидации воров в законе. Грузинское общество того времени было насквозь пронизано коррупционными отношениями, а воры в законе были невероятно влиятельными людьми и имели огромное влияние на милицейских чиновников. В начале 2004 года Михаил Саакашвили добился принятия закона, по которому вора в законе сажали в тюрьму только за то, что он признавался в своем статусе.

   

ВО "Свобода" проти Анушкевичуса?

Останнє оновлення на Субота, 26 лютого 2011, 12:08

Василь Мельничин: Марцинків і Ко почали дискредитацію мера. «Скелет з шафи» Анушкевичуса свідчить про початок нового політичного шоу в Івано-Франківську!

             Політичні баталії в Івано-Франківську з вулиць і площ поступово переходять до сесійної зали Івано-Франківського міськвиконкому. Здобувши переконливу перемогу і, відповідно, найбільшу фракцію в міській раді ВО «Свобода» на чолі з Р.Марцинківим почали витягувати «скелета з шафи» міського голови Віктора Анушкевичуса.

   

Сніг переміг у влади Івано-Франківська

Увага! Відкрито в новому вікні. e-mail

Роман Петрованчук: міська влада повинна оголосити надзвичайний стан і взяти в руки лопати.

 Останні зимові дні в Івано-Франківську стали для новообраної міської ради справжнім випробуванням. Сніжні замети та ожеледиця на дорогах фактично паралізували роботу транспорту. Однак ні мерія з Анушкевичусом ні депутати глибоко цим не переймаються і тим більше не збираються боротися з непогодою. Вони вирішили чекати «з моря погоди».

   

Влада дурачить підприємців-спрощенців

Увага! Відкрито в новому вікні. e-mail

Віктор Ільків: Влада не знає як позбутися підприємців-спрощенців.

Верховна Рада поступово «заговорює» закон про спрощену систему оподаткування, яку пообіцяли Янукович і Азаров підприємцям на Майдані в минулому році. Гарант зобов’язав Кабмін подати законопроект до 15 березня цього року, щоб з другого кварталу поточного року підприємці-спрощенці могли працювати у спокійному режимі.

Голова профільного комітету, що розробляє даний законопроект регіонал Віталій Хомутинник нещодавно заявив, що до 15 березня, як це планувалося раніше, прийняття такого закону малоймовірне, проте можливо на поточній сесії парламенту, тобто в першому півріччі його буде розглянуто.

   

Сторінка 6 з 14