Новини обласної організації

Для "небожителів" люди - звичайні мішені?!

Народному депутату від Партії Регіонів Володимиру Личуку та його синові закидають причетність до стрілянини по людях у Калуші на Прикарпатті. Молодик начебто за присутності батька почав стріляти по людях, які збиралися на похорон.
Натомість народний депутат заперечує свою участь в інциденті. Як повідомляється, розслідування під особистий контроль узяв міністр внутрішніх справ. (За метеріалами ТСН).

   

Європейська партія закликає до захисту своїх прав

Голова Європейської партії України, депутат Верховної Ради України Микола Катеринчук закликає громадян України захистити свої права 22 вересня на демонстрації протесту проти скасування соціальних пільг під станами Верховної Ради України
22 вересня більшість у Верховній Раді України планує прийняти урядовий закон «Про гарантії держави щодо виконання рішень суду». Перехідними положеннями цього закону вносяться зміни до Законів України «Про міліцію», «Про прокуратуру», «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні», «Про пожежну безпеку», «Про захист рослин», «Про жертви нацистських переслідувань», «Про соціальний захист дітей війни», Основ законодавства України про культуру, Гірничого закону України.

   

Газова війна з Росією. Раунд 2.

Перегляд газових контрактів тягне за собою розрив Харківських угод - Микола Катеринчук

В основу Харківських угод закладені основи «газових» домовленостей з Росією 2009 року. Розриваючи «газовий» контракт, необхідно було б розривати і Харківські домовленості.

На переконання лідера Європейської партії України, 2 стаття Харківських угод говорить про те, що вони грунтуються на «газових» домовленостях 2009 року. І, у випадку, якщо будуть розірвані «газові» контракти, необхідно, щоб і Харківські були розірвані. Але тоді потрібно, йти з «газовим» конфліктом розбиратися в Стокгольмський арбітражний суд, а ще більш ефективним кроком було б звернення до Гаазького суду.

   

Слово лідер регіонали пишуть з великої букви?!

 

Для звільнення екс-прем'єра Юлії Тимошенко і екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка достатньо волі чинного президента Віктора Януковича.

Про це в ефірі Радіо Свобода заявив голова комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони, лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко.

   

влада позбавляє Україну стратегічних об'єктів

Микола Катеринчук: Уряд Азарова хоче залишити після себе пустелю
«Якщо уряд Азарова так буквально буде сприймати вказівки президента, то в спадок наступній владі дістанеться не країна з об’єктами промисловості, а звичайнісінька пустеля», - так сьогодні під час брифінгу в парламенті прокоментував внесений на розгляд урядовий законопроект стосовно приватизації (р.№8723 від 24.06.2011 року) лідер Європейської партії України, народний депутат України Микола Катеринчук.

   

кримінальне переслідування опозиції гальмує євроінтеграцію

Президент України Віктор Янукович, коментуючи у понеділок 5 вересня перебіг судового процесу над екс-прем'єром Юлією Тимошенко, заявив, що влада не повинна втручатися в діяльність судів. Він назвав це європейською нормою, яка діє в демократичних країнах. Водночас від урядовців країн Заходу все частіше лунають застереження про вибіркове застосування закону в цій резонансній справі. Багато оглядачів припускають, що в разі ув'язнення одного із лідерів опозиції Європейський Союз може переглянути стосунки з нинішньою українською владою і країна потрапить в міжнародну ізоляцію. 

Журналісти "Голосу Америки" провели опитування серед своєї аудиторії щодо впливу кримінального переслідування опозиції на євроінтеграцію України. Вияввилось, що переважна більшість українців переконані, що справа Юлії Тимошенко здатна погіршити відносини України з ЄС та загальмувати процес євроінтеграції. 

Результати опитування:
80% - так
16% - ні
4% - не знаю.

Прес-служба Івано-Франківської міської організації

Європейської партії України

(За посиланням на "Голос Америки" www.voanews.com)

   

Передвиборчі обіцянки ВО "Свободи" здійснюються?!

Понеділок, 05 вересня 2011, 17:56

В Івано-Франківську підвищили квартплату

Передвиборчі обіцянки ВО "Свободи" з кожним днем все більш нагадують "покращення" від В.Януковича і його Партії Регіонів. Так, в Івано-Франківську з 1 вересня 2011 року міськвиконком збільшив квартплату для мешканців будинків, обладнаних ліфтами. У міськвиконкомі пояснюють, такі тарифи обумовлено підвищенням однієї з складових — тарифу на технічне обслуговування ліфтів, повідомляє телеканал 24. 

Згідно з рішенням міськвиконкому, з 1 вересня 2011 року тариф на послугу з технічного обслуговування ліфтів підвищений на 35,1% або на 0,073 гривні з 0,208 до 0,281 гривні за квадратний метр загальної житлової площі.

Такі покращення від ВО "Свободи" нажаль не підтверджені ніякими розрахунками. Крім того, як виявилось оплата за ліфти в новобудовах (де стоять гарні кабіни іноземного виробництва) одинакова як і за користування старенькими "совіцькими" .

Тому Європейська партія України звертає увагу шановних виборців - "любителів "вишиваних патріотів" наступного разу уважно читати передвиборчі обіцянки таких "ура"-патріотів.

Прес-служба Івано-Франківської міської організації ЄПУ

   

політичні репресії в України

 

Діденка засудили до 3-х років позбавлення волі умовно

Колишнього першого заступника голови Національної акціонерної компанії (НАК) "Нафтогаз України" Ігор Діденко засуджено до трьох років позбавлення волі умовно. Відповідний вирок зачитала в понеділок головуюча на процесі суддя Печерського райсуду Києва Оксана Царевич.

   

зустріч з послами ЄС

Європейські дипломати вчергове висловили стурбованість щодо українських тенденцій. Представники ЄС зустрілися з опозицією за ініціативою останньої, щоб обсудити процеси, які відбуваються в Україні.
Українську опозицію представив Комітет опору диктатурі, який був сформований напередодні арешту Юлії Тимошенко. До об’єднання увійшли політичні сили, які виступають проти політики Партії регіонів, серед яких «Батьківщина», «Народна самооборона», «Фронт змін», "Європейська партія України" інші.

   

Донецькі європейці подолали Говерлу!

«Європейці» Донеччини підняли прапор партії на Говерлі
Члени донецького осередку Європейської партії України Шаповалов Євген, Бредіхін Ігор і майбутня партійка Бердиєва Ганна на честь Дня Незалежності України підняли знамено партії на Говерлі 18 серпня 2011 року!
   

Сторінка 5 з 14