Новини обласної організації

Скільки коштує нам Янукович?

Михайло Труфан:

"Президент Янукович лише в 2011 році потратить 50 мільйонів доларів на оренду літака, вертольота, реконструкцію резиденцій і будівництво вертолітних майданчиків. Лише за таке марнотратство йому необхідно оголосити імпічмент".

За інформацією журналу "КорреспондентЬ" утримання Віктора Януковича становить 229 тисяч доларів на день, що становить 675 середніх зарплат, які звичайні громадяни одержують за місяць.

   

Саміт Україна-ЄС без Тимошенко не відбудеться?

Дітмар Штюдеманн: Лідери Євросоюзу не приїдуть на саміт до Києва в грудні, якщо екс-прем'єр Юлія Тимошенко сидітиме у в’язниці.


Таку думку висловив колишній посол Німеччини в Україні Дітмар Штюдеманн в інтерв’ю "Німецькій хвилі".

   

Українці починає надоїдати президентська форма правління

Дослідження групи Рейтинг: Українці починають змінювати своє відношення до форми правління. Президентську найбільше підтримують прихильники  ПР, "Свободи" і УДАРу

Згідно з результатами дослідження, проведеного соціологічною групою Рейтинг у листопаді, 34% опитаних вважають президентсько-парламентську форму правління оптимальною для України.
Водночас, 13% підтримують президентську форму правління, 26% - парламентсько-президентську, 5% - парламентську, 2% - диктатуру, а 21% - не змогли визначитися з даного питання.
Соціологи зазначають, що поступово в Україні знижується підтримка президентської форми правління: з 24% в жовтні 2009 і 26% в квітні 2010 до 16% в березні 2011 і до 13% в листопаді 2011.

   

НУНС покидає ще один депутат, через зговір з владою "опозиціонерів" НУНСу

Едуард Зейналов : «Я не буду залишатися в фракції, яка вступила в зговір з провладною більшістю та фактично влаштувала знущання над законом про вибори. Я хочу бути чесним, насамперед перед самим собою."

Після прийняття нового закону про вибори багато хто з депутатів НУНСу запідозрив у такому "одобрямсі" колегами по фракції регіоналівського закону змову між деякими опозиціонерами, особливо їхніми керівниками та владою. Серед депутатів, які критично висловились про дії своїх колег  відзначився Анатолій Гриценко та Андрій Парубій (франкція НУНС.). Але як видно це ще не все. "Тверезіти" починають і інші.

   

Вітання з Днем народження!

Івано-Франківська обласна організація Європейської партії України вітає свого лідера Миколу Катеринчука з днем народженняШановний Миколо Дмитровичу!

Щиро вітаємо Вас з Днем народження!

В цей день зичимо Вам міцного здоров’я, міцної команди і міцної родини. Радіємо з того, що маємо честь працювати з Вами і віримо в успіх нашої спільної справи.

Нехай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці - доброта, а у справах - мудрість та виваженість.

Вболіваємо за Ваше сьогодення і переконані в перемогах майбутнього.


Прес-служба ЄПУ

   

Чому така одностайність при голосуванні за виборчий закон?

Василь Мельничин: " Гасло виборів 2012р. це:  "ні новим, ні біднім, ні іншим - тільки ми".

Український парламент вчора продемонстрував неабияку єдність у своєму прагненні законсервувати владу на десятиліття. 366 голосів на табло ВР України останнім часом було рідкістю. Адже узурпація влади однією партією припродньо викликає спротив. Що ж відбулося насправді? Які бонуси пообіцяла влада опозиціонерам, що вони за один день вирішили підтримати законопроект про вибори написаний Банковою? Про своє бачення подальшого розвитку політичної ситуації в України розповідає експерт з євроінтеграції та політолог Василь Мельничин.

   

Прийнято новий Закон про вибори. Перемогла влада.

Ігор Соколик: "Перемога партії влади на майбутніх парламентських виборах вирішена за допомогою голосів опозиції".

Верховна рада зусиллями провладних і опозиційних фракцій схвалила правила, за якими проводитимуться наступні парламентські вибори. Депутатів обиратимуть за змішаною системою – половину складу за партійними списками, іншу – в мажоритарних округах. До парлементу потраплять лише партії, які підтримають щонайменше п’ять відсотків виборців. Партійним блокам заборонили участь у виборах. Новий закон підтримали 366 депутатів з усіх фракцій – таку одностайність праламент останніми роками демонструє надзвичайно рідко.

   

Вибори без вибору - кінець Україні!?

Михайло Труфан: "Черговий Закон про вибори "під владу" знищить Україну як державу.

"Якщо Верховна рада не включить до Закону про вибори прохідний бар'єр в 1 відсоток для партій і другий тур для мажоритарників то Україні як державі прийде кінець". Цього разу один регіональний клан - донецький, узурпує владу на довгі роки. Баланс українських регіональних політично-економічних еліт буде зруйновано і наступить "єдиновластие" донецьких. Після перемоги на виборах 2012 року вони не будуть більше панькатись з правом інших еліт на частину влади. Ні дніпропетровські ні харківські, ні тим більше галицькі еліти, не зможуть скласти їм конкуренцію на владу, а  це в свою чергу призведе до кінця української державності. Державність стане спадком  для одного клану.

   

спільні заява політичних партій

РЕЗОЛЮЦІЯ КРУГЛОГО СТОЛУ «ВИБОРИ 2012 – ФАРС ЧИ СПРАВЖНЄ ВОЛЕВИЯВЛЕННЯ?»

12 жовтня 2011 року за ініціатив лідера Європейської партії України, народного депутата України Миколи Катеринчука відбувся круглий стіл «Вибори 2012 – фарс чи справжнє волевиявлення?» за участю представників та уповноважених політичних партій. За підсумками проведеної дискусії учасники круглого столу ухвалили резолюцію.
Наводимо текст резолюції.

   

Наші справи

Головний тренер ПФК "Прикарпаття" (Івано-Франківськ), член Європейської партії України, Петро Кушлик разом з прихильниками футболу та футбольними фанатами створив громадську організацію "Футбольна школа Петра Кушлика" та став її Президентом.

З вересня цього року під наглядом заслуженого тренера з футболу, майстра спорту розпочнуться заняття в дитячій юнацькій спортивній школі №3 м. Івано-Франківська, з якою підписано угоду про співпрацю.

"Головним завданням для нас є створити належні умови для розвитку дитячого та юнацького футболу на Прикарпатті, тоді будуть у нас свої шевченки" - переконаний Петро Іванович.

Європейська партія України бажає ГО "Футбольна школа Петра Кушлика" успіхів та спортивних досягнень.

Прес-служба обласної організації Європейської партії України .

   

Сторінка 4 з 14