Новини обласної організації

Ультиматум від Європейської партії України

Партія Миколи Катеринчука висунула Януковичу ультиматум - підписання угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Без альтернатив

Фоторепортаж зі з'їзду

 

У Києві відбувся VI з’їзду Європейської партії України «Українці – європейці! Україна – Європа!». Назва з’їзду та його зміст цілковито відповідали одне одному. Серед гостей були помічені побратими, як близькі так і не зовсім: Іллєнко Андрій (ВО «Свобода»), Юрій Кармазін (нардеп), Ірина Геращенко (нардеп), Едуард Зейналов (нардеп), Микола Рудьковський (СПУ), посол Грузії Григол Катамадзе, Євген Філіндаш («Народна влада») та Людмила Супрун (НДП). Список можна було б продовжувати. Та варто сказати, що з’їхалось на з’їзд 170 делегатов партії. З приватних бесід з ними так і не вдалося виловити когось замовного.

   

На голову Перегінська обрали європейця

Вітання з перемогою від однопартійців!

Громада селища Перегінське Рожнятівського району обрала нового селищного Голову - ним стала член "Європейської партії України" - Ірина Люклян.

Обласна організація політичної партії "Європейська партія України" щиро вітає Ірину Богданівну з перемогою. Бажаємо їй сил, наснаги і здоров'я в служінні громаді.  Чесно і добросовісно виконувати свої професійні обов'язки для покращення добробуту жителів рідного Перегінська.

"Європейська партія України" є молодою і новою політичною силою України, але довіра до її представників  з кожним днем зростає. І це, насамперед, є заслугою активних і сміливих людей, які не зважаючи на політичну апатію громадян, жорстку боротьбу між конкурентами та нерідко, брутальний тиск влади досягають перемог!

Хай щастить! Справами ми доведемо, що Україна-Європа, а українці - європейці.!

З повагою, голова виконкому Михайло Труфан

   

З'їзд Європейської партії України

«Українці – європейці! Україна – Європа!»

10 грудня 2011 року, 12:00 год. м.Київ, Будинок вчителя, вул.Володимирська, 57.

VI з’їзд Європейської партії України відбувається напередодні найважливішої для України події – Саміту Україна-ЄС. Вважаємо, що цей саміт, без будь-якого перебільшення, є українським рубіконом. Від того, яке буде прийняте рішення на Саміті залежатиме не тільки вирішення прагматичних питань на шляху до європейської інтеграції як Зона вільної торгівлі чи лібералізація візового режиму. Від цього рішення залежатиме чи відбудеться Україна як сучасна успішна європейська держава, чи увійдуть українці до спільноти європейських націй. Європа стає вибором кожного окремого українця та суспільства в цілому

   

Російський сценарій для фальсифікацій українських виборів

Європейські спостерігачі від ПАРЄ і ОБСЄ зафіксували порушення в ході виборів до Держдуми в Росії.


Серед порушень - вкидання бюлетенів на деяких виборчих дільницях і перешкоджання роботі спостерігачів, заявив представник ОБСЄ Петрос Ефімов.

"Основні принципи проведення виборів дотримувалися повсюдно, проте при підрахунку відзначався цілий ряд порушень, коли сама процедура підрахунку голосів порушувалася і був цілий ряд фактів серйозних вкидань бюлетенів у виборчі урни", - зазначив спостерігач.

   

Володимир Лукасевич: "Українції проголосували за незалежність України в 1991 році на всеукраїнському референдумі тому, що були проти комуністичних репресій та національного поневолення. А сьогодні проголосували б за незалежність знову тому, що проти диктатури Януковича та загрози зникненню всього українського".

   

Європарламент назвав умови асоціації України в ЄС

Ігор Соколик: "Європарламент назвав умови асоціації: Тимошенко та iнші опозицiйні лiдери, яких режим Януковича кинув за грати повинні мати право взяти участь у парламентських виборах 2012 року. Це уже не просто сподівання на покращення ситуації з захистом демократії,  а чітка вимога. Тепер "донєцким шулєрам", які засіли на Банковій добре треба буде "шевелить наперстками" щоб врятувати ситуацію". 

   

шанс для України втрачати не варто!

Микола Катеринчук: «Україна сьогодні як ніколи близько до Євросоюзу. То ж не дай Боже цим не скористатися!»

Сьогодні відбулось схвалення доповіді щодо рекомендацій Європарламенту Раді ЄС, Єврокомісії та Європейській службі зовнішніх дій про переговори щодо угоди про асоціацію з Україною.

 

   

Соціальний геноцид від влади. Або вбивай своїх щоб чужі боялись?

«Смерть інваліда у Донецьку є свідченням того, що в Україні розпочався соціальний геноцид», - так прокоментував смерть шахтаря-інваліда під час штурму наметового містечка чорнобильців у Донецьку лідер Європейської партії України, народний депутат України Микола Катеринчук.

«Європейська партія України підтримала рішення Комітету опору диктатурі, яким зокрема передбачається проведення позачергового засідання Верховної Ради України з цього питання. Вважаю, що загибель інваліда це не той випадок, коли його просто можна замовчати чи «замняти», як це практикується останнім часом правлячою верхівкою. Причини загибелі мають бути встановленні в найкоротші терміни, винні притягнуті до відповідальності», - наголосив народний депутат.

«Окрім того ми дали доручення голові нашої обласної організації на Донеччині Петру Антипу, аби той провів незалежне розслідування даного інциденту та виступив з цього приводу з публічною заявою. Я переконаний, що якщо решта політичних партій вчинять так як і ми, то буде неможливо приховати правду про смерть шахтаря-інваліда», - додав Микола Катеринчук.

Прес-служба
Європейської партії України

   

Німеччина за європейську Україну!

НІКО ЛАНГЕ :  Замість того, щоб налагоджувати довіру, Україна часто іде шляхом шантажу.

Нападати на Німеччину стало модно. Коли йдеться про те, що в Греції мають відбутися жорсткі й болючі реформи, аби країна власними зусиллями знову стала платоспроможною, то винні в усьому Ангела Меркель і сама Німеччина.

   

Ю.Соловей змінив партію.

Юрій Соловей амбітний місцевий політик, відомий в Івано-Франківську, як затятий борець за посаду мера на попередніх виборах та засновник соціальних магазинів нещодавно очолив Івано-Франківську організацію партії "УДАР" В. Кличка. Про це повідомило інтернет-видання "ZIK" 22.11.2011 року.

   

Сторінка 3 з 14