Утворено Галицьку районну організацію

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Управління юстиції в Галицькою районі зареєструвало районну організацію політичної партії "Європейська партія України". На установчій конференції, що відбулась 28.03.2010 року головою Галицької районної організації нашої партії обрано Олександра Іваніцина.

Голова новоствореної районної партійної організації, 23-річний підприємць Олександр Іваніцин, народився і виріс в Галичі, тут організував свою власну справу. Крім того, навчається на останньому курсі Одеської юридичної академії. В минулому році Іван Миколайович звернувся до "Народного адвоката" за допомогою при реєстрації свого бізнесу, оскільки самостійно подолати бюрократичні перепони для молодого підприємця було досить складним і тривалим процесом. Отримавши кваліфіковану юридичну допомогу, вирішив і сам приєднатися до "Європейської партії України".

"Для майбутнього юриста найважливішим є питання практики, а тут ціла команда кваліфікованих юристів. Ще й партію очолює відомий в країні і за її межами юрист Микола Катеринчук. Для мене це була основна причина вступу в партію" - пояснює свій політичний вибір Олександр Іваніцин.

За короткий час, згуртувавши навколо себе активних громадян району та міста Галича, партійна організація розпочала активну роботу. Проведено установчу конференцію, відкрито приймальну "Народного адвоката" в центрі Галича на майдані Різдва, 21а, почав функціонувати партійний офіс. Зараз йде підбір юристів для налагодження роботи приймальні народного депутата М. Катеринчука та соціальної програми "Народний адвокат".

Обласна організація "Європейської партії України" вітає з обранням Олександра Іваніцина головою Галицької районної організації партії та бажає йому політичного довголіття та активної життєвої наснаги.

Прес-служба обласної організації