про роботу "Народного адвоката"

Соціальна програма  "Народний адвокат", що почала втілюватись на Прикарпатті з вересня минулого року підбила підсумки своєї правозахисної діяльності за півріччя. Станом на 01.04.2010 року приймальні "Народного адвоката" діють у пяти містах області м.Івано-Франківськ, м.Коломия, м.Косів, смт.Богородчани, та смт.Рожнятів. Незабаром розпочнуть працювати приймальні в м.Галичі та м.Калуші.

За півріччя до приймалень звернулось 432 громадяни області, яким надано кваліфіковану правову допомогу. Найбільше громадяни звертались з приводу надання їм допомоги в оскарженні дій органів влади та місцевого самоврядування. Турбують людей і порушення їхніх пенсійних та трудових прав. Пригодилась допомога народних адвокатів і водіям. Так, оскаржено в суді 12 постанов ДАЇ про накладення штрафів, з яких 7 уже скасовано.

Активно співпрацює з соціальною програмою "Народний адвокат" і Правозахисне земельне бюро, що його організував голова Івано-Франківської міської організації партії - Михайло Труфан. Лише за березень місяць цього року кваліфікованою юридичною допомогою скористалось більше 20-ти мешканців області.

Координатор обласної програми "Народний адвокат" Василь Вуйців у березні провів виїздні приймальні дні у Косівській і Рожнятівській приймальнях "Народного адвоката", а з травня такі виїзди буде проведено в Богородчанах та Галичі.

Прес-служба обласної організації.