Микола Катеринчук відкрив громадську приймальню «Народного адвоката» в Неаполі

Як повідомлялося раніше, 11 липня цього року народний депутат України Миколи Катеринчук, лідер Європейської партії України відкрив у Неаполі громадську приймальню соціальної програми «Народний адвокат».

 

Одним із мотивів відкриття приймальні в Неаполі, за словами Миколи Катеринчука, стала нагальна необхідність захисту прав та інтересів українців, яких лише у цьому регіоні Італії за різними оцінками налічується від 400 тис. до 1 млн.  чоловік.

В своїй промові Микола Катеринчук зазначив:  «Сьогодні громадські приймальні «Народного адвоката» працюють у 8 регіонах України.  Завдяки ініціативі асоціації українців в Італії  «Україна – Європа +»  та адвокатської кампанії Луїзи Мундо нарешті ми маємо можливість відкрити таку приймальню і в Італії».

Слова окремої вдячності лідер Європейської партії України висловив на адресу Генерального  консульства України в Неаполі, яке працює з липня  2008 року та безпосередньо Генеральному консулу Володимиру Караченцеву.

 

На церемонії відкриття також були присутні Президент Комунальної Ради Неаполя  пан Леонардо Імпеньйо та  капітан карабінерів Піеркарміне Фіка.

 

На знак поваги до українського народу пан Леонардо Імпеньйо вручив Миколі Катеринчуку пам’ятну медаль  від громади міста Неаполя.

По завершенню свята в рамках Днів культури відбувся концерт за участю відомого українського співака Олега Скрипки.