Галина Самілів: сільські клуби повинні розвиватись, а не руйнуватись!

"Занедбаємо сільські клуби - пропаде культура!" - заявила на нараді голів районних закладів культури,  голова Рожнятівської районної організації Європейської партії України, депутат районної ради Галина Самілів. "Я завтра же почну "штурмувати" районну раду щоб виділити кошти на нагальний ремон сільських клубів у с.Красне, Суходіл та Іванівка." - повідомила депутат.

Становище сільських закладів культури - сільських клубів на Рожнятівщині є вкрай незадовільне. Голови сільських рад невзмозі забезпечити їх належне функціонування через хронічний брак коштів. Дійшло до того, що окремі голови вимушені відправляти працівників сільських закладів культури у довготривалі відпустки за власний рахунок лише для того, щоб «назбирати» на погашення заборгованості за комунальні послуги та електропостачання. Про проведення ремонтів приміщень клубів,  навіть косметичних, мова взагалі не йде.

Присутні на семінарі-нараді керівники райдержадміністрації розводять руками - мовляв, в районному бюджеті не закладені кошти на розвиток інфраструктури клубів, їх ремонти і утримання. Всі витрати повністю покладено на плечі сільських громад.

Керівники сільських закладів культури в своїх виступах закликали  місцеву владу вжити негайних заходів для збереження клубів. Зважаючи на такий занедбаний стан справ в районній культурі, депутат Рожнятівської районної ради, голова РО ЄПУ Галина Самілів  взяла на себе зобов'язання допомогти сільським клубам та запевнила присутніх, що  докладе всіх зусиль, що б на найближчій сесії районної ради дане питання буде порушено. Депутатський запит до районної ради з вимогою знайти кошти та профінансувати нагальні ремонти окремих сільських клубів буде направлений в найближчі дні. "Сільські клуби повинні розвиватись, а не руйнуватись" - заявила Галина Самілів.

Прес-служба

обласної організації ЄПУ