Вшанування Великого Кобзаря

Урочистою ходою та покладанням вінка до памятника Кобзарю в м.Івано-Франківську вшанували пам'ять про українського генія, поета і художника світового рівня Тараса Григоровича Шевченка представники районних, міських та обласної партійної організацій політичної партії "Європейська партія України".

"І чужому научайтесь й свого не цурайтесь" - ці пророчі слова славетного Кобзаря є орієнтиром для європейців Івано-Франківщини, переконаний голова обласної організації партії Олександр Кушлик.

Вклад Т.Г.Шевченка в національне визволення та відродження українського духу є наскільки важливим і вагомим, що жоден з його і наших сучасників цього не усвідомили", - вважає керівник політради прикарпатських європейців Михайло Труфан. "Ця визначна постать України не лише знакова в культурологічному плані, насправді, - це явище епохальне. Шевченко зрушив у свідомості "малих рабів" дух національної свободи. Він окропив живою водою майже непритомне тіло...І Україна ожила. Ось його заслуга і його місія. І ми лише "прадідів славетних правнуки погані".

 

Прес-служба обласної організації