Покращення від Януковича і партіїрегіонів є соціальним геноцидомСоціальний геноци

Петро Антип: в Україні розпочався соціальний геноцид.

"Донецька обласна організація різко засуджує дії влади, яка цькує ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. Такого сучасний світ ще не бачив. Найбільше гнітить те, що все це відбувається в незалежній Україні". Про це заявив на прес-конференції для ЗМІ голова Донецької обласної організації політичної партії "Європейська партія України", заслужений художник України Петро Антип.

Не піддається ніякому логічному поясненню і той факт, що президент, за якого проголосував чи не увесь Донбас, не став на захист скривджених.
У сучасній країні, котра заявляє про європейські стремління, голодують люди, виборюючи гарантовані законом права. Натомість їх, інвалідів, хворих і немічних, донецька влада цинічно намагається зробити злочинцями та порушниками закону: серед ночі проти них ухвалюють рішення судів, складають протоколи правопорушень, не пускають до обласної ради, руйнують місця голодування, відбирають пенсії і просто знищують.

Учорашня смерть шахтаря-інваліда під час штурму наметового містечка чорнобильців у Донецьку є свідченням того, що в Україні розпочався соціальний геноцид.

Донецька обласна організація Європейської партії України вважає, що загибель протестувальника - це не той випадок, коли просто можна замовчати чи «замняти», як це практикується останнім часом правлячою верхівкою. Причини загибелі мають бути встановленні в найкоротші терміни, винні притягнуті до відповідальності.

Донецька обласна організація на доручення виконкому Європейської партії України заявляє про проведення незалежного розслідування обставин загибелі шахтаря-інваліда Геннадія Конопльова. Ми докладемо зусиль аби встановити справжню картину смерті справжнього патріота України, і в такий спосіб усунути будь-які можливості для інсинуацій та спекуляцій зі сторони влади.