Володимир Лукасевич: "Українції проголосували за незалежність України в 1991 році на всеукраїнському референдумі тому, що були проти комуністичних репресій та національного поневолення. А сьогодні проголосували б за незалежність знову тому, що проти диктатури Януковича та загрози зникненню всього українського".

 

Український народ 1 грудня 1991 року підтвердив Акт проголошення незалежності України. Майже 29 мільйонів українців проголосували "за" - 90, 32  відсотків тих, хто проголосував підтримав незалежну українську державу.

Воля народу, висловлена на референдумі буде чинною завжди.

Підтримавши незалежність, український народ висловився проти комуністичних репресій, національного поневолення та економічного занепаду. В той час депутати Народної Ради, що була створена у Верховній Раді УРСР, були об'єднані спільною ідеєю українців проголосувати за побудову незалежної демократичної національної держави.

Сьогодні діючий політичний режим Президента України В.Ф. Януковича робить все для того, щоб створити загрозу для всього українського: мови, історії, традицій, економічної незалежності...

Я вітаю весь український народ  з  20-тою річницею всенародної підтримки Акту проголошення незалежності України!

Україна була, є і буде! І у неї - Європейське маййбутнє!

 

Спеціально для "Європейської Галичини" незалежний журналіст Володимир Лукасевич.