шанс для України втрачати не варто!

Микола Катеринчук: «Україна сьогодні як ніколи близько до Євросоюзу. То ж не дай Боже цим не скористатися!»

Сьогодні відбулось схвалення доповіді щодо рекомендацій Європарламенту Раді ЄС, Єврокомісії та Європейській службі зовнішніх дій про переговори щодо угоди про асоціацію з Україною.

 «Парафування угоди про асоціацію між ЄС та Україною має відбутися до кінця 2011 року за будь-яких умов. І в цьому сенсі надважливою є присутність Президента України на саміті Україна-ЄС, який має проходити цього місяця в Києві», - наголосив Микола Катеринчук. – «У питанні євроінтеграції ми маємо відійти від політиканства, голослівності та популізму. Рішення та відповідні вчинки як влади так і опозиції мають бути чіткими, рішучими і спрямованими виключно на наближення України до Європейського Союзу».

Народний депутат розділяє позицію Європарламенту, щодо «необхідності реалізації в Україні реформ та посилення демократичних цінностей».

«Єдиним зауваженням для влади саме у цьому питанні має стати пріоритетність інтересів громадянина, захист його прав та практичне їх забезпечення. Нажаль з цим в Україні наразі великі проблеми», - додав Микола Катеринчук.

Прес-служба
Європейської партії Українил