Соціальний геноцид від влади. Або вбивай своїх щоб чужі боялись?

«Смерть інваліда у Донецьку є свідченням того, що в Україні розпочався соціальний геноцид», - так прокоментував смерть шахтаря-інваліда під час штурму наметового містечка чорнобильців у Донецьку лідер Європейської партії України, народний депутат України Микола Катеринчук.

«Європейська партія України підтримала рішення Комітету опору диктатурі, яким зокрема передбачається проведення позачергового засідання Верховної Ради України з цього питання. Вважаю, що загибель інваліда це не той випадок, коли його просто можна замовчати чи «замняти», як це практикується останнім часом правлячою верхівкою. Причини загибелі мають бути встановленні в найкоротші терміни, винні притягнуті до відповідальності», - наголосив народний депутат.

«Окрім того ми дали доручення голові нашої обласної організації на Донеччині Петру Антипу, аби той провів незалежне розслідування даного інциденту та виступив з цього приводу з публічною заявою. Я переконаний, що якщо решта політичних партій вчинять так як і ми, то буде неможливо приховати правду про смерть шахтаря-інваліда», - додав Микола Катеринчук.

Прес-служба
Європейської партії України