Ю.Соловей змінив партію.

Юрій Соловей амбітний місцевий політик, відомий в Івано-Франківську, як затятий борець за посаду мера на попередніх виборах та засновник соціальних магазинів нещодавно очолив Івано-Франківську організацію партії "УДАР" В. Кличка. Про це повідомило інтернет-видання "ZIK" 22.11.2011 року.

Як відомо задовго до місцевих виборів 2010 року претендент на посаду мера Ю.Соловей організував  "Громадянський форум" Івано-Франківська, що більше двох років критикував чинного мере Анушкевичуса. Однак, регіонали змінили виборчі правила і участь у  виборах дозволили лише політичним партіям. "Громадянський форум", як громадська організація  "пролетів".

Шукаючи способу потрапити у крісло мере Ю.Соловей в авральному режимі очолив нікому невідому на наших теренах партію "Третя сила" та відповідно її партійний список до міської ради. Однак, вкладені у розкрутку партії кошти знову "згоріли", а Ю.Соловей  та ще двоє членів списку ледь-ледь подолали 3% бар'єр та утворили групу в міській раді.

Програвши Анушкевичусу з незначним розривом мерську кампанію Ю.Соловей вирішив знайти більш потужну політичну силу, що могла б стати йому надійною опорою на майбутніх виборах. Після об'єднання своєї команди з ударівцями в міській раді в одну фракцію "лідер фахівець професіонал" Ю.Соловей вирішив очолити і саму партійну структуру. Та чи не спіткає його знову доля попередніх політичних проектів.

Прес-служба