НУНС покидає ще один депутат, через зговір з владою "опозиціонерів" НУНСу

Едуард Зейналов : «Я не буду залишатися в фракції, яка вступила в зговір з провладною більшістю та фактично влаштувала знущання над законом про вибори. Я хочу бути чесним, насамперед перед самим собою."

Після прийняття нового закону про вибори багато хто з депутатів НУНСу запідозрив у такому "одобрямсі" колегами по фракції регіоналівського закону змову між деякими опозиціонерами, особливо їхніми керівниками та владою. Серед депутатів, які критично висловились про дії своїх колег  відзначився Анатолій Гриценко та Андрій Парубій (франкція НУНС.). Але як видно це ще не все. "Тверезіти" починають і інші.На брифінгу перед журналістами 18.11.2011 року ще один депутат від фракції НУНС Едуард Зейналов заявив про зраду своїми колегами демократичних принципів та духу народовладдя. На думку Едуарда Джангіровича, прийнятий закон про парламентські вибори не відповідає нормам європейської демократії. Він вважає, що голосуванням за нього (закон про вибори) парламентська опозиція дискредитувала себе. Крім цього, парламентар заявив про свій вихід з фракції НУНС.

Як відомо, 17 листопада цього року Верховна Рада прийняла новий закон про вибори в якому заборонила партійні блоки, ввела пропорційно-мажоритарну систему виборів (50 на 50), при чому списки партії залишила закритими, а також підвищила прохідний бар'єр для партій до 5-відсотків. За його прийняття проголосувало 36 з 66 депутатів фракції НУНС.

 

Прес-служба Івано-Франківської міської організації ЄПУ