Парламентська більшість не підтримала виключення з Кримінального кодексу України статті 365 (перевищення влади або службових повноважень) у нинішній редакції.

Колишнього прем’єра Юлію Тимошенко засудили до 7 років позбавлення волі саме за статтею 365 Кримінального кодексу – за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів із Росією в 2009 році.

За внесення поправок проголосувало 147 із 438 народних депутатів. але не лише провладні депутати не хочуть бачити головну опозиціонерку на волі. Наприклад, такі поважні "патріоти" як Л. Оробець і Л. Григорович також не дали своїх голосів за звільнення Ю.Тимошенко.

 

Європейська партія України неодноразово попереджала громадян про невідповідність заяв і дій окремих "опозиційних" політиків. В тому числі, це стосувалось "опозиційної" на словах депутатської групи Балоги, яка нещодавно майже усім складом влилася до "Фронту змін". "Намагання партії влади не допустити будь-яким чином Тимошенко до участі у парламентських виборах зрозуміла. А от чому регіонам в цьому допомагають деякі депутати від опозиції незрозуміло.

"Ми входимо в передвиборчу кампанію. І тут не до сентиментів. Кожен з теперішніх депутатів  шукає свій шлях до наступного парламенту. Конкуренція на електоральному полі Тимошенко лише посилюватиметься. Тому багатьом "опозиціонерам" присутність сильних конкурентів не вигідна." - переконаний лідер Івано-Франківських європейців Михайло Труфан.


Прес-служба Івано-Франківської міської організації "Європейської партії України"