Микола Катеринчук: Вирок Тимошенко – це вирок демократії України
«Вирок, який сьогодні поспіль декількох годин зачитували Юлії Тимошенко, насправді адресований не їй, а українській демократії і Україні загалом. Після цього можна ставити жирний хрест на українських перспективах, на будь-яких перспективах розвитку демократії, на свободі слова, на можливості збиратися на мітинги, на вільному підприємництві і т.д.», - так думку вислови сьогодні після оголошення вироку Юлії Тимошенко народний депутат України, лідер Європейської партії України Микола Катеринчук.

«Безпрецедентний за своєю сутністю та змістом судовий процес над екс-прем’єр-міністром європейської країни не просто наштовхує на думки, а прямо вказує на серйозні загрози, які унеможливлюють вільний розвиток нашої держави. Віднині будь-які діяння посадовця чи простого громадянина не на власну користь, а на користь держави можуть закінчитися для нього тюремним ув’язненням», - вважає Микола Катеринчук.

«Владі вдалося сховати від українців головного опозиціонера та власного ворога за гратами. І це не край. Далі – більше та нахабніше: через ухвалення нового законодавства про вибори до парламенту повна монополізація влади, викорінення найдрібніших паростків вільного волевиявлення і як наслідок – повний авторитаризм Партії регіонів», - переконаний народний депутат. – «І якщо хтось вважає, що це його не торкнеться – він глибоко помиляється. Каток донецьких підімне під себе всіх і вся».

«Рада закордонних справ ЄС вчора дала чітко зрозуміти чинній владі, що всі їх гучні заяви про європейський розвиток України не матимуть ніякої перспективи, не буде підписана Угода про асоціацію, якщо опозиціонерів саджатимуть в тюрми. Очевидно, що для правлячої верхівки неважливо які перспективи матимуть громадяни України. Для них важливим є і залишаться виключно власне панування та благополуччя», - наголосив Микола Катеринчук.

Прес-служба Європейської партії України