влада знову підвищила вартість проїзду

Економічна політика держави спрямована на доведення до зубожіння власного народу та перетворення його на мовчазну робочу силу для олігархів. Але не відстає від центральної влади і наша місцева. Хоча переважна більшість представників депутатського корпусу області є представниками "своїх патріотів". Особливо в питанні підвищення цін і тарифів для населення.

Івано-Франківська облдержадміністрація підвищила з 8 вересня граничний тариф на перевезення пасажирів автобусами, які працюють у звичайному режимі руху на приміських та міжміських маршрутах внутрішньообласного сполучення. Про це повідомили в головному управлінні промисловості та розвитку інфраструктури Івано-Франківської облдержадміністрації.

Граничний тариф підвищили на 15%, або від 0,03 грн. до 0,23 грн за виконання одного пасажиро-кілометра без врахування ПДВ, страхового та станційного зборів.

Раніше в Івано-Франківській області граничний тариф на перевезення пасажирів в автобусах до 0,20 грн / км, який підвищували в квітні 2011 року.

 

Причому таке підвищення як виявляється, прийняли за проханням автотранспортних підприємств (тобто монополістів на ринку перевезень в області).

Європейська партія України готує відповідне звернення до Антимонопольного комітету та комітету захисту прав споживачів щодо незаконних дій місцевої влади.

 

Прес-служба обласної організації ЄПУ