Крок до об’єднання.

 

Відкриття громадської приймальні Володимира  Ар’єва, яка співпрацюватиме із соціальною програмою «Народний адвокат»...

8 грудня, до Коломиї завітали народні депутати України Володимир Ар’єв та Микола Катеринчук. Приводом стало відкриття громадської приймальні В. Ар’єва, яка співпрацюватиме із соціальною програмою «Народний адвокат»...

Володимир Ар’єв відкриває у Коломиї свою депутатську приймальню. Поряд з нею буде діяти і юридична допомога від лідера Європейської партії України Миколи Катеринчука. Такими ініціативами обоє депутатів наголошують на тому, що потрібно об’єднуватися для того, щоб перемогти «каток від партії Регіонів», який чавить усе на своєму шляху. До такого об’єднання політики закликають усі демократичні сили, серед яких згадувалися УНП, Фронт Змін, Наша Україна, Батьківщина, Свобода.

 

Також незабаром може знову з’явитись на телеекрані телевізійна програма гострих журналістських розслідувань «Закрита зона» - про це повідомив на прес-конференції її автор -  тележурналіст і народний депутат України Володимир Ар’єв.

"Вивчаючи думку громадськості щодо «Закритої зони» в соціальних мережах, зокрема в мережі «Facebook», я дійшов висновку, що в суспільстві існує об’єктивна потреба у такій програмі. Тому її буде обов’язково відновлено." - пообіцяв В. Ар’єв.