Труфан Михайло Михайлович

( 22 )

   Труфан Михайло Михайлович, народився 23 листопада 1971 року в м. Івано-Франківську. В 1989 році закінчив ЗОШ №17. Служив в Узбекистані. Під час студентського голодування 1990 року разом з українцями полку створив Комітет підтримки незалежності України, проводив агітацію проти утворення оновленого СРСР. Повернувшись до рідного міста, продовжував громадсько-політичну діяльність в Комітеті оборони прав людини. У вересні 1995 року створив першу в Україні правозахисну молодіжну організацію «Молодь за свої права», організував безкоштовну юридичну консультацію для молоді. Редактор газети «Право молоді» (1995-1998 рр.).

 За освітою юрист. Закінчив юридичний факультет Прикарпатського університету. Працював юристом, начальником юридичного відділу Пенсійного фонду в області, начальником юридичного відділу та першим заступником директора Центру державного земельного кадастру. В даний час керує правозахисним земельним бюро.

 З 2009 року головний юрист соціальної програми «Народний адвокат» Миколи Катеринчука. За рік діяльності надано правову допомогу більше 3,5 тис. громадянам міста. Найбільше подано до суду заяв про виплату доплати дітям війни, перерахунку розміру допомоги на дитину,  оскарження постанов ДАІ та незаконної приватизації землі місцевими чиновниками.

Сфера захоплень: філософія, політика, право.

Визнаний лідер прикарпатських європейців. Важає Галичину – європейським потягом України.

«Українські політики повинні нарешті зрозуміти, що наша держава рухається вперед – в Європу. І старі моделі економіки, соціального ладу та мислення – минуле, від якого необхідно відмовитись».