Виставка собак у Івано-Франківську

 

"Собака не просто друг людини, а її гордість" - переконані учасники щорічної виставки собак, що відбулася у Івано-Франківську.

У неділю, 26 вересня, за фінансової підтримки та активної участі членів обласної організації Європейської партії України на на стадіоні "Гірка" (колишній "Локомотив") відбулася щорічна виставка собак під назвою «Станіславська осінь 2010». Організатором виставки традиційно був Івано-Франківський клуб спортивно-службового собаківництва.

Кращих собак на виставці визначали у п’яти рингах. У журі кінологів - непроста місія: обирали із близько сотні порід. Відповідність стандартам породи - головний критерій визначення переможця. Собаководів однак це не лякало. Кожен переконаний: його улюбленець - найкращий.

 

Організатори виставки переконані, що конкурс - це передусім шоу. А ще - нагода побачити представників рідкісних порід. Проте, фаворитом українських кінологів досі залишається вівчарка.

Глядачі мали чудову можливість вибрати собі вірного і надійного чотириногого друга, а також отримати насолоду від спілкування з найкращим другом людини. Кожен бажаючий, також, мав можливість зробити пожертву для тваринного притулку в с. Павлівка

Щорічно ця виставка любителів собак збирає чимало прихильників. Не став винятком і цей раз.

Фоторепортаж з виставки.Європейці привітали переможців та вручили призи