Євросоюз допоможе Івано-Франківську стати чистим містом

Гроші для Івано-Франківська надасть Євросоюз

Серед 157 проектів, які були представлені на щорічному конкурсі проектів транскордонної співпраці, Івано-Франківськ виграв чотири.За словами Богдана Білика, начальника економічного та інтеграційного розвитку Івано-Франківського МВК , проект місцевої влади називається «Покращення навколишнього середовища Івано-Франківська та сусідніх районів шляхом запровадження досвіду поводження з твердими побутовими відходами міста Бая-Маре Мармуреш (Румунія)». 

Він передбачає співпрацю Івано-Франківська та румунського міста-побратима Бая-Маре в галузі проблеми сортування та вивезення ТПВ.

«Вартість проекту складає майже 860 тисяч євро. Реалізація проекту розпочнеться у вересні, після підписання угоди про співпрацю Івано-Франківська з ЄС. Проект передбачає будівництво 200 майданчиків для сортування сміття, придбання 600 контейнерів та спеціальної техніки для перевезення нестандартного сміття», - повідомив Богдан Білик. За його словами, проект також передбачає інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення, де передбачена і співпраця з малим бізнесом, і навіть дитячі тематичні конкурси.
Загалом, проект буде реалізований за півтора роки. Для цього міська рада Івано-Франківська має виділити 238 тисяч євро, місто Бая-Маре – 5 тисяч євро , ЄС – понад 600 тисяч євро.

За інформацією Івано-Франківського МВК