„Народний адвокат” йде в народ!

 

„Народний адвокат” йде в народ!

Як повідомив голова виконкому Долинської районної організації "Європейської партії України" Андрій Скуба, за ініціативою мешканців сіл району, у рамках програми „Народний адвокат” започатковано новий проект „Народний адвокат іде в народ”. На сьогоднішній день затверджено графік виїзних прийомів у населених пунктах Долинського району.

"Програма стартувала 14.08.2010 року з одного із найбільших сіл Долинського району - с.Великої Тур’ї. Ініціатором виїздних прийомів громадян в цьому селі став його житель Михайло Лаврів. Молодий ініціативний чоловік, дізнавшись, що в Долині відкрито приймальню Народного Депутата Миколи Катеринчука і офіс "Народного адвоката" запропонував свою допомогу в організації виїздів народних адвокатів у села району." - говорить Андрій Скуба.

 

Лише протягом першого виїздного дня послугами кваліфікованих юристів в селі Великій Тур'ї скористалось близько 20-ти мешканців.

Цього ж дня прийом здійснювався і в сусідньому селі Белеїв. Спеціалістів програми у це село запросив його уродженець Віталій  Керницький. Він також народився і виріс у цьому селі і хоча й працює в м. Долина, однак цікавиться проблемами жителів села, в якому він виріс та в якому живуть його батьки, і прикладає значних зусиль для того, щоб ці проблеми вирішити. А шлях вирішення Віталій Миколайович бачить чітко, оскільки є кваліфікованим юристом із значним досвідом роботи та займається адвокатською практикою.

15.08.2010 року «Народний адвокат» надавав консультації та кваліфіковану юридичну допомогу жителям сіл Тростянець та Слобода Долинська.

Протягом тижня «Народний адвокат» приймає за адресою вул. Грушевського, 11 м. Долина, телефон 2-45-28.

Координатор соціальної програми «Народний адвокат» в Долинському районі Івано-Франківської області Андрій Скуба