Словаччина буде підтримувати Україну на шляху до ЄС

Уряд Словацької Республіки активно підтримуватиме Україну на шляху європейської інтеграції і проведення реформ.

Таку програму затвердила цього тижня Народна рада Словаччини. За словами словацького політичного експерта Григорія Месежнікова, перспективи, підкріплені на законодавчому рівні словацькою стороною, для розвитку відносин України і Словаччини є цілком позитивними.

 

Варто відзначити, політиці щодо України присвячено окреме положення у зовнішньополітичному розділі документа - добросусідські відносини, регіональна безпека і співпраця.
У програмних засадах словацького уряду сказано: "Вільна Україна є важливим елементом загальноєвропейської стабільності. Уряд Словацької Республіки буде надалі активно підтримувати наміри України у сфері інтеграції та модернізації, які наближатимуть її до регіону безпеки і розвитку, в якій перебуває Словацька Республіка". 
Експерт додав, що Словаччина і Польща, і в меншому ступені Чехія, будуть підтримувати усі європейські прагнення держави і реалізацію відповідних програм співробітництва в сфері інтеграції та модернізації. Вище згадані країни будуть намагатися посилювати європейський вектор зовнішньої політики України. 
Як повідомлялося раніше, Президент України Віктор Янукович підтвердив курс української держави на європейську інтеграцію і попросив Хілларі Клінтон підтримати країну в цьому напрямку.

За інформацією УНІАН