Верховинський "народний адвокат" відзначив річницю діяльності

Верховинська організація "Європейської партії України" розпочала свою діяльність у березні 2009 року, а приймальна "Народного адвоката" для мешканців Верховинського району розпочала свою діяльність з липня минулого року.

"Найбільш проблемні питання, що турбують мешканців гірських населених пунктів стосуються соціального захисту пенсіонерів, отримання ними державної допомоги, присвоєння статусу "Діти війни", відшкодування державою збитків, завданих в наслідок надзвичайних ситуацій  та стихійних лих. Ми намагаємось допомогти усім громадянам, які до нас звертаються, готуємо звернення  до органів місцевого самоврядування, допомагаємо складати скарги і позовні заяви, але іноді доводиться  і відмовляти, особливо, якщо просять представляти інтереси заявників в судових інстанціях. Адже народні адвокати - це підтримка соціально незахищених громадян,  а їх в  нашому гірському районі значна більшість". - говорить голова Верховинської районної партійної організації Наталя Нємцова.

Всього за минулий рік народними адвокатами Верховинського району надано допомогу близько 300-м громадянам. В тому числі, підготовлено і направлено до судів 87 позовних заяв про відшкодування неотриманих сум пенсій "дітям війни".

Прес-служба Верховинської районної організації "Європейської партії України"