У Рожнятові освячено приймальню "Народного адвоката"

Під час свого приїзду в Івано-Франківську область депутат Верховної Ради України, лідер "Європейської партії України" Микола Катеринчук прийняв участь у освяченні приміщення громадської приймальні "Народного адвоката" та партійного офісу в смт.Рожнятів - районного центру області.

Священнодійство здійснив настоятель місцевого храму Вознесіння Христового отець Володимир, який в своїй проповіді научав, що добра справа стає успішною лише тоді, коли її благословить Господь. Хто з вірою в Господа розпочинає - тому Господь і допомагає.

Микола Катеринчук щиро подякував отцю Володимиру за благословення і подарований молитовник для християнської родини і запевнив присутніх, що християнські цінності є основою цивілізованої Європи, а тому значна частина прихильників європейського вибору України є щирими вірянами та  дотримуються християнських заповідей.

 

Голова Рожнятівської партійної організації Галина Самілів подякувала Миколі Катеринчуку та отцю Володимиру за проведення священнодійства та вручила лідеру "Європейської партії Україні" вишиту сорочку від однопартійців бойківського краю.

Прес-служба Рожнятівської районної організації "Європейської партії України"