Захист громадської моралі в Італії

В Італії прийнято низку громадських законів, пов'язаних з підтриманням громадської пристойності

У зв'язку з цим італійцям заборонили цілуватися в автомобілях, годувати безпритульних кішок і будувати замки з піску.

Близько 150 законів подібного характеру були прийняті в Італії за час прем'єрства Сільвіо Берлусконі, що надав додаткові повноваження місцевим консулам з метою підвищення ефективності боротьби зі злочинністю і антигромадською поведінкою.  Один з останніх випадків, пов'язаних з підтриманням так званого громадської пристойності, закінчився введенням штрафу в розмірі 160 євро для людей, які сідають на сходи пам'ятника у Віджевано, міста розташованого неподалік від Мілана.

Учасниця інциденту, 24-річна Джіада Карневале наголошує, що їхня компанія присіла буквально на хвилину, бажаючи просто поспілкуватися. Було дуже спекотно, а купівля одних тільки напоїв у прилеглому барі обійшлася б занадто дорого. Але мер міста виправдовує призначення покарання тим, що уряд несе істотні витрати на прибирання площі та сходів після туристів і відпочиваючих.

У прибережному містечку Іраклія, поряд з Венецією, забороняється будувати піщані замки і ліпити паски, так як, на думку місцевого керівництва, вони заважають відпочиваючим по березі.

У Ебоні, розташованому на південь від Неаполя, пара, що цілується в машині, була оштрафована на 500 євро. На пляжах Сардинії категорично забороняється курити, а на острові Капрі - носити дерев'яні черевики. Крім вуличних кішок, у місті Чезена, не дозволяється годувати голубів у Бергамо і Венеції.

Крім того, 29 червня повідомлялося, що в Саудівській Аравії прийнятий закон, відповідно до якого особи, що вступають у шлюб з іноземцями, будуть піддаватися штрафу в розмірі не більше 100 тисяч ріалів (27 тисяч доларів), а також втратять право на отримання кредитів у банках.

Корреспондент.net