Польські і словацькі ВНЗ запрошують українських абітурієнтів

Увага! Відкрито в новому вікні. e-mail

В четвер 17.06.2010 року в офісі Івано-Франківської обласної організації „Європейської партії України” відбулася презентація програми „Європейська освіта” за участю офіційного представника програми, директора ТОВ „Інвест Фінанс Компані” Олександри Тарнавської, яку організували активісти прикарпатської молодіжної організації "Молодіжний європейський рух".

 

Під час зустрічі майбутні студенти дізнались багато цікавого про можливості абітурієнтів з України розпочати навчання в вищих навчальних закладах країн-членів ЄС.
Представник програми "Європейська освіта в Україні" надала потенційним студентам відповіді на питання пов’язані з проїздом до країни навчання, проживанням, навчальним процесом, оплатою за навчання, наявні стипендіальні програми та багато іншого,  зокрема у таких країнах Європейського Союзу як Республіка Польща та Словацька Республіка.
„На даний час програма “Європейська освіта" може запропонувати українським абітурієнтам широкий вибір факультетів та спеціальностей у престижних вузах Польщі та Словаччини. Студенти можуть здобути якісну європейську освіту за освітньо – кваліфікаційними рівнями бакалавр та магістр або отримати другу вищу освіту.” – розповіла Олександра Тарнавська.


Диплом польського чи словацького ВНЗ є дійсним у країнах-членах Євросоюзу, а також в Україні та Росії. Це дає реальну можливість працевлаштування в Європі та різко збільшує конкурентоспроможність на вітчизняному ринку праці, оскільки випускники закордонних університетів є особливо потрібними у фірмах та організаціях із закордонним капіталом, а також у секторах середнього та великого бізнесу.


Окремо, в рамках презентації було звернуто увагу на проект “Освіта в Європі – нові можливості”, що дає змогу потенційним студентам прийняти рішення стосовно вибору ВНЗ за кордоном після особистого відвідання ВНЗ-партнерів програми “Європейська освіта”.


„Старшокласників  Івано-Франківська цікавлять перспективи навчання в європейських вишах, а тому такі зустрічі ми плануємо проводити і надалі" – зазначив голова  громадської молодіжної організації „Молодіжний європейський рух” Андрій Стадник.

Прес-служба ГО „Молодіжний європейський рух”