Новини

Свободівці у міській раді займаються популізмом

Увага! Відкрито в новому вікні. PDF 

Понеділок, 14 лютого 2011, 21:18

 

                              Народний адвокат Михайло Труфан:

Свободівці цинічно «підманули» Івано-Франківських підприємців?!

            Як стало відомо з інформаційних повідомлень, Івано-Франківська міська рада 27 січня 2011 розглядала питання "Про встановлення місцевих податків і зборів на території Івано-Франківської міської ради". Голова постійної депутатської комісії з питань планування фінансів, цін та бюджету та голова фракції ВО "Свобода" у міській раді Роман Онуфріїв на прес-конференції по завершенні роботи сесії зазначив: "У час кризи місцева влада робитиме все можливе для збереження та розвитку у місті малого підприємництва. Тому позиція депутатів була однозначною – залишити єдиний податок на попередньому рівні. Як і обіцяли депутати фракції ВО "Свобода", яка складає більшість у раді, ставку єдиного податку у місті залишено на попередньому мінімальному рівні».

 

Про соціальну програму

Написав Administrator Неділя, 17 жовтня 2010, 23:05

З початку 2002 року у Вінницькій області функціонує соціальна програма народного депутата України Катеринчука Миколи Дмитровича «Народний адвокат».

Сама ідея створення цієї програми виникла в результаті досліджень, які проводились в регіоні. Справа в тому, що прості громадяни України є беззахисними. Вони не мають можливості захищати свої права та інтереси, майно, а також соціальні гарантії.

Діяльність цієї програми полягає в наданні безоплатної правової допомоги всім бажаючим. В межах програми кваліфіковані юристи, які приїжджають з міста Києва, щотижнево проводять прийоми громадян та надають їм безоплатну юридичну допомогу, включаючи підготування позовних заяв до судів, апеляційних, касаційних скарг, заяв до різних органів та установ, скарг, письмових консультацій з різноманітних юридичних питань, а також усні юридичні консультації.

В 2002-2004 роках діяльність програми поширювалась лише на територію Козятинського, Калинівського та Хмільницького району Вінницької області. Так, за цей період роботи приймалень було прийнято 6 812 громадян.

В 2005 році було відкрито додаткові приймальні в містах: Харкові, Запоріжжі, Мелітополі (Запорізька область); в 2006 році – в місті Одесі; в 2007 році - м. Львів, м. Луцьк,&nbsdiv; м. Чернівці, в 2008 році – м. Бровари Київської області, в 2009 році – м. Кам’янець-Подільський, Ужгород, Івано-Франківськ.

За роки існування програми чітко визначилась тенденція зростання чисельності відвідувачів таких прийомів. Накопичено великий позитивний досвід програми; завдяки втручанню та допомозі юристів програми вирішено багато спірних питань, захищені інтереси та законні права громадян в судах та інших органах. Юристи, які працюють в межах програми «Народний адвокат», мають вищу юридичну освіту та різносторонній досвід роботи.

В рамках програми також здійснюється випуск Бюлетеню «Народний адвокат», в якому висвітлюються питання, які більш за все турбують населення. Крім того, матеріали для бюлетеню готуються на підставі звернень та відгуків громадян, а також позитивних прикладів роботи.
 

народні адвокати не залишуть дітей війни на одинці з судовими махінаціями

Останнє оновлення на Субота, 16 жовтня 2010, 22:05 Написав Administrator Субота, 16 жовтня 2010, 16:41

«Народний адвокат» не залишить «дітей війни» сам на сам з судовою бюрократіює. 

Віднедавна до приймалень «Народного адвоката» на Прикарпатті почали повторно звертатися громадяни, яким присвоєно статус «дитина війни» з прохання допомогти скласти позовну заяву до суду для стягнення недоплачених Пенсійним фондом коштів. Виявляється, що наші «справедливі» суди знайшли новий спосіб для відмови у розгляді цієї категорії справ. Конституційний Суд України своїм рішенням від 07.09.2010 року вирішив, що ці категорії справ повинні розглядатися за правилами адміністративного судочинства, а не цивільного як раніше. Тому «дітям війни», котрі до вказаної дати не отримали рішення суду про стягнення невиплаченої частини 30-ти відсоткової надбавки необхідно знову починати судову тяганину. Хоча розглядатимуть позовні заяви ті ж судді, що й відмовили. Адже адміністративні суди першої інстанції – це ж ті самі міські і районні суди. «Влада мабуть хоче таким чином ухилитися від виплати «дітям війни» передбачених законом сум. Бо обіцяти і нести відповідальність за свої обіцянки – різні речі», - переконаний Михайло Труфан, головний юрист соціальної програми «Народний адвокат» Миколи Катеринчука, -  Ми готові допомогти «дітям війни» знову, і впевнений, що «нові правила судочинства» не допоможуть уникнути відповідальності. Приходьте, і не втрачайте надію на справедливість. Народні адвокати готові допомогти» 

   

звіт про діяльність народного адвоката

«Приходьте і не втрачайте надію на справедливість»

             Соціальна програма "Народний адвокат", яку на Прикарпатті організував народний депутат України, лідер «Європейської партії України» Микола Катеринчук підвела підсумки своєї правозахисної діяльності. За рік роботи у приймальні "Народного адвоката" області звернулось більше 17,5 тис. мешканців краю, яким надано кваліфіковану правову допомогу.

 

„Народний адвокат” йде в народ!

 

„Народний адвокат” йде в народ!

Як повідомив голова виконкому Долинської районної організації "Європейської партії України" Андрій Скуба, за ініціативою мешканців сіл району, у рамках програми „Народний адвокат” започатковано новий проект „Народний адвокат іде в народ”. На сьогоднішній день затверджено графік виїзних прийомів у населених пунктах Долинського району.

   

Сторінка 1 з 3