Наші публікації

Як перемогти диктатуру

Михайло Труфан : "Зрозуміти силу ворога – значить знайти спосіб його знищити. Для цього потрібно уважно вивчити процеси, що відбулися за 2 останні роки. І ось що можна сказати впевнено - влада блокувала всі ресурси, що можна було використати для її заміни...Ну майже всі..."

 

Яка повинна бути партія.

 

Сьогодні у партію влади йде багато людей, але як тільки ситуація зміниться – вони підуть в інші партії, переконаний лідер "Громадянської позиції" Анатолій Гриценко. Він заявив, що після Тігіпка на черзі до партії влади стоять Литвин, Балога та інші."Багато хто готовий "підставити владі плече", а насправді – отримати доступ до посад, ресурсів чи матеріальних потоків. Потім ці потоки закінчаться. І коли над владою нависає загроза прольоту на виборах, частина з цих людей іде в інші партії. 

 

Про експерименти Табачника...

Точка зору

Батьки школярів можуть позиватись із міністром Табачником

Школярі 5-8 класів цими днями здають державні контрольні роботи. У завданнях учні та вчителі знаходять помилки, а деякі тести не відповідають навчальній програмі. Підсумкову атестацію міністр Дмитро Табачник своїм наказом запровадив у березні, але цей документ не пройшов перевірку міністерства юстиції.

   

Події що відволікають від соціально-економічних проблем

Точка зору

Галицьке фіаско Януковича

Олександр МИХЕЛЬСОН (Український Тиждень, № 19, 16 травня 2011)

Конфлікт між проросійськими та українськими радикалами, який спалахнув 9 травня у Львові, був цілком передбачуваним, але від того не менш гучним

 

зараз більше віримо в Європу, аніж вона сама в себе або Реальна демократія починається «знизу»

Точка зору

Оксана Пахльовська: Чи здатна Україна стягнути в систему «острови демократії»?

"За 20 років незалежності ми змогли витворити лише більші чи менші острови демократії. До того ж, ці острови перебувають у різних суспільних площинах.

   

Сторінка 1 з 8